Sz.: 568637 49
STABILO + S professzionális többcélú létra – KRAUSE 3 részes, lépcsőfok/létrafok kombináció
3 x 10 lépcsőfok/létrafok
Létrafokok száma [db]
Sz.: 568637 49
STABILO + S professzionális többcélú létra – KRAUSE 3 részes, lépcsőfok/létrafok kombináció
3 x 10 lépcsőfok/létrafok
3 x 10 lépcsőfok/létrafok
Létrafokok száma [db]
471.761,- Ft
Ár / darab (bruttó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?471.761,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- A létra felső része kivehető és használható külön
- TRBS 2121-2 szerinti megfelelőség – innovatív lépcsőfok-létrafok kombináció
- Kényelmes átmenet a létrafokokról a lépcsőfokokra az innovatív, kék, széles biztonsági létrafoknak köszönhetően
- Használható támasz-, toló- és állólétraként
Háromrészes alumínium többcélú létra lépcsőfok/létrafok kombinációval a TRBS 2121-2 sz. szabálynak megfelelő használatért. Az egyetlen létrába épített, új, innovatív lépcsőfok/létrafok kombinációnak köszönhetően felállítási módtól függően használható közlekedőként és munkahelyként is. Használható támasz-, toló- és állólétraként a kitolható létrarésszel és a KRAUSE trigontraverzzel (3 x 12 lépcsőfokos/létrafokos változat), külön kivehető és használható létrarésszel.
Hosszú élettartamú és masszív szerkezet
– Erős, szárat körülvevő alumínium vezetőidomok a nagy fokú stabilitás érdekében
– Nagy fokú stabilitás a beépített elhúzás és eltolás elleni biztosítás révén
– Szárak préselt alumíniumprofilból, kiegészítő élmerevítéssel
– Nagy szakítószilárdságú, fémpántokba varrt hevederek
Biztonságosan és egyszerűen kezelhető
– Automatikusan reteszelő rögzítőkampók (AutoSnap rendszer)
– Extra széles kereszttartó a biztonságos állásért
– Csúszásmentes, körben profilírozott, 30 mm mély létrafokok a létra támasztó- és fellépőrészében
– Kényelmes átmenet a létrafokokról a lépcsőfokokra az innovatív, kék, széles biztonsági létrafoknak köszönhetően
– Csúszásmentes talpsapkák és -dugók (SafetyCap)
Ergonomikus és sokoldalú felhasználási lehetőségek
– Kényelmes állás a 80 mm mély, profilírozott lépcsőfokokon a kivehető részben, ezáltal biztosított a lépcsőfokok TRBS 2121-2 sz. szabály szerinti használata
– Fali görgők 3 x 12 létrafokos/lépcsőfokos kiviteltől a szállítási terjedelem részeként
Hosszú élettartamú és masszív szerkezet
– Erős, szárat körülvevő alumínium vezetőidomok a nagy fokú stabilitás érdekében
– Nagy fokú stabilitás a beépített elhúzás és eltolás elleni biztosítás révén
– Szárak préselt alumíniumprofilból, kiegészítő élmerevítéssel
– Nagy szakítószilárdságú, fémpántokba varrt hevederek
Biztonságosan és egyszerűen kezelhető
– Automatikusan reteszelő rögzítőkampók (AutoSnap rendszer)
– Extra széles kereszttartó a biztonságos állásért
– Csúszásmentes, körben profilírozott, 30 mm mély létrafokok a létra támasztó- és fellépőrészében
– Kényelmes átmenet a létrafokokról a lépcsőfokokra az innovatív, kék, széles biztonsági létrafoknak köszönhetően
– Csúszásmentes talpsapkák és -dugók (SafetyCap)
Ergonomikus és sokoldalú felhasználási lehetőségek
– Kényelmes állás a 80 mm mély, profilírozott lépcsőfokokon a kivehető részben, ezáltal biztosított a lépcsőfokok TRBS 2121-2 sz. szabály szerinti használata
– Fali görgők 3 x 12 létrafokos/lépcsőfokos kiviteltől a szállítási terjedelem részeként
10 év garancia
Műszaki adatok
| Lépcső kivitele | fokok |
|---|---|
| Hágcsók anyaga | alumínium |
| Hágcsómélység | 30 mm |
| Fokok anyaga | alumínium |
| Fokok szélessége | 800 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Teherbírás | 150 kg |
| Létrafokok távolsága | 250 mm |
| Létratípus | kétoldalas |
| Szélesség összecsukva | 500 mm |
| Mélység összecsukva | 240 mm |
| Szabvány | DIN EN 131 |
| Terméktípus | univerzális létrák |
| Szállítás | összeszerelve |
| Létrafokok száma | 3 x 10 db |
| Súly | 25.5 kg |
| Hossz kihúzva | 6900 mm |
| Hossz összetolva | 3000 mm |
| Munkamagasság | 7500 mm |
| Állásszint | 5500 mm |
| Hossz létrarészenként | 3000 mm |
| Hossz állólétraként | 4900 mm |
| Munkamagasság állólétraként | 5400 mm |
| Magasság állólétraként | 4650 mm |
| Hossz támaszlétraként | 6900 mm |
| Munkamagasság támaszlétraként | 7500 mm |
| Magasság összecsukva | 3000 mm |
| Magasság munkabakként | 4650 mm |
| Hossz munkabakként | 4900 mm |
| Függőleges magasság baklétraként kb. | 2800 m |
| Függőleges magasság baklétraként, kihúzva max. | 4650 mm |
| Traverzszélesség | 1250 mm |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
471.761,- Ft
Ár / darab (bruttó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?















