Sz.: 560414 49
Kerékpárállvány, tűzihorganyzott kivitel kétoldalas kerékbeállás
6 beállóval
Sz.: 560414 49
Kerékpárállvány, tűzihorganyzott kivitel kétoldalas kerékbeállás
6 beállóval

6 beállóval
70.091,- Ft
Ár / darab (bruttó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?70.091,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Kerékpárok helytakarékos leparkolása
- Tűzihorganyzott acélból
- Max. 55 mm-es abroncsszélességhez alkalmas
- Ideális soros összekötéshez és padlóhoz való rögzítéshez
Műszaki adatok
| Anyag | acél |
|---|---|
| Szín | tűzihorganyzott |
| Beállóhelyek száma | 6 db |
| Magasság | 400 mm |
| Szélesség | 1050 mm |
| Mélység | 695 mm |
| Rögzítési mód | padlóhoz rögzítés |
| Keréktávolság | 350 mm |
| Kerékszélesség | 55 mm |
| Kerékbeállás | 2-oldalas |
| Talaj feletti magasság | 400 mm |
| Beállóhely mélysége | 695 mm |
| Felület | tűzihorganyzott |
| Csőátmérő | 18 mm |
| Terméktípus | kerékpárállványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 13 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
70.091,- Ft
Ár / darab (bruttó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?