Sz.: 583104 49
Emelőlapos kocsi homlokfallal h x szé x ma 975 x 500 x 975 mm
teherbírás 400 kg
Sz.: 583104 49
Emelőlapos kocsi homlokfallal h x szé x ma 975 x 500 x 975 mm
teherbírás 400 kg
teherbírás 400 kg
114.184,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?114.184,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- EasySTOP központi fék
- Lábvédő
- Praktikus és sokoldalúan használható
Külső méretek szé x mé x ma 975 x 500 x 975 mm. Rakfelület szé x mé 880 x 500 mm. Rakodási magasság 255 mm. A homlokfal magassága 515 mm (a rakfelület felső élétől).
Huzalrács homlokfal 50 x 50 mm. MDF-lap rakfelületek, bükk-dekor felület. Porszórt bevonattal enciánkék RAL 5010 színben.
Hőre lágyuló gumiból készült kerekek műanyag felnin precíciós bordás golyóscsapággyal, szürke, nem hagy nyomot, Ø 160 mm, 2 beálló görgő EasySTOP központi fékkel és 2 fix görgő, beálló görgők lábvédővel.
Teherbírás 400 kg.
Huzalrács homlokfal 50 x 50 mm. MDF-lap rakfelületek, bükk-dekor felület. Porszórt bevonattal enciánkék RAL 5010 színben.
Hőre lágyuló gumiból készült kerekek műanyag felnin precíciós bordás golyóscsapággyal, szürke, nem hagy nyomot, Ø 160 mm, 2 beálló görgő EasySTOP központi fékkel és 2 fix görgő, beálló görgők lábvédővel.
Teherbírás 400 kg.
Műszaki adatok
| Teherbírás | 400 kg |
|---|---|
| Rakfelület hossza | 880 mm |
| Rakfelület szélessége | 500 mm |
| Rakodási magasság | 255 mm |
| Hossz | 975 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 975 mm |
| Fogantyúmagasság | 975 mm |
| Állványszín | enciánkék RAL 5010 |
| Kerékkivitel | hőre lágyuló gumi |
| Kerékátmérő | 160 mm |
| Kerékcsapágyazások | precíziós bordás golyóscsapágy |
| Kerékkialakítás | 2 beálló görgő, 2 fix görgő |
| Súly | 25 kg |
| Rakfelület anyaga | bükk-dekor |
| Állvány anyaga | acél |
| Falmagasság | 515 mm |
| Rácsosztás | 50 x 50 mm |
| Terméktípus | platós kocsik |
| Szállítás | részben szétszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
114.184,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
