Sz.: 583022 49
Higiéniai feles raklap h x szé x ma 800 x 600 x 150 mm, csúszásmentes
fekete, 10 db-tól
Sz.: 583022 49
Higiéniai feles raklap h x szé x ma 800 x 600 x 150 mm, csúszásmentes
fekete, 10 db-tól
fekete, 10 db-tól
10.503,- Ft
Ár / darab (bruttó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Összeg (bruttó)
11.671,- Ft
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?10.503,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Fagy- és vegyszerálló polietilénből, egyszerű tisztítás
- Rakásolható
Könnyen és helytakarékosan tárolható a felső rész nyílásai révén, amelyekbe a kúp alakú talpak rakásolásnál bedughatók.
Megengedett teherbírás max. 500 kg.
Megengedett teherbírás max. 500 kg.
Műszaki adatok
| Anyag | polietilén |
|---|---|
| Hossz | 800 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Szín | fekete |
| Statikus teherbírás | 500 kg |
| Kivitel | 8 láb |
| Súly | 5 kg |
| Aláfogási lehetőség | 2-oldalas |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 250 mm |
| Aláfogási magasság a hosszoldalon | 105 mm |
| Hőmérsékletállóság | –30 °C-tól +70 °C-ig |
| Terméktípus | raklapok műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
10.503,- Ft
Ár / darab (bruttó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Összeg (bruttó)
11.671,- Ft
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





