Sz.: 708884 49 (H5)
Dokumentumtartó tasakok – ratioform öntapadós lezárás, cs. e. 250 db
h x szé 240 x 185 mm

h x szé 240 x 185 mm
Sz.: 708884 49 (H5)
Dokumentumtartó tasakok – ratioform öntapadós lezárás, cs. e. 250 db
h x szé 240 x 185 mm
52,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Összeg (bruttó)
12.941,- Ft
Szállítási kiszerelés::
1 250 db-os csomaggal
MennyiségÁr/darabA megtakarítás
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Mintát igényelne?
Kérjen ingyenes mintát most:+36 (23) 513 823
Sz.: 708884 49 (H5)Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
52,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Összeg (bruttó)
12.941,- Ft
Szállítási kiszerelés::
1 250 db-os csomaggal
MennyiségÁr/darabA megtakarítás
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Mintát igényelne?
Kérjen ingyenes mintát most:+36 (23) 513 823
Sz.: 708884 49 (H5)Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Sz. | Formátum | Hossz [mm] | Szélesség [mm] | Fóliavastagság [µm] | Belső hossz [mm] | Belső szélesség [mm] | Raklapon elhelyezett mennyiség [cs. e.] | Súly [kg] | Ár / darab (bruttó) | Mennyiség | Összeg (bruttó) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
708884 49 H5 | DIN C5 | 240 | 185 | 40 | 230 | 157 | 288 | 1,75 | 52,- Ft | 12.941,- Ft | ||
708903 49 H6 | DIN C6 | 175 | 140 | 40 | 165 | 112 | 384 | 1 | 53,- Ft | 13.322,- Ft | ||
708907 49 HL | DIN hosszú | 240 | 140 | 40 | 230 | 112 | 384 | 1,25 | 70,- Ft | 17.513,- Ft | ||
708900 49 H4 | C4 | 340 | 250 | 45 | 330 | 221 | 144 | 4,25 | 99,- Ft | 24.625,- Ft |
708884 49 H5
708884 49 H5
52,- Ft
h x szé 240 x 185 mm
708903 49 H6
708903 49 H6
53,- Ft
h x szé 175 x 140 mm
708907 49 HL
708907 49 HL
70,- Ft
h x szé 240 x 140 mm
708900 49 H4
708900 49 H4
99,- Ft
h x szé 340 x 250 mm
Termékleírás
- Egyszerűen megtölthető
- Öntapadós lezárással: olyan kísérődokumentumokhoz, amelyeket csak a címzettnél távolítanak el
- Csúsztassa a papírokat a tasakba, vegye le a védőpapírt, és ragassza fel
- A tasakok hátulról tölthetők
- Védelem a szennyeződésekkel és a nedvességgel szemben
- Nagy ragasztóerő a biztos rögzítésért
- Ideális a postázási, raktári és a logisztikai területek számára
Az öntapadós lezárással ellátott dokumentumtasakok védelmet nyújtanak a szállítólevelek, számlák és szállítási dokumentumok számára, és biztonságosan rögzítik azokat a dobozokra, raklapokra vagy szállítási csomagolásokra. Választható öntapadós vagy többször használható zárral – ideális a hatékony munkafolyamatokhoz a szállítás és a logisztika területén.
Az átlátszó előlap biztosítja, hogy a behelyezett dokumentumok könnyen olvashatók legyenek anélkül, hogy ki kellene venni őket. Ugyanakkor a strapabíró fólia megbízhatóan védi a dokumentumokat a szennyeződésektől, a nedvességtől és a sérülésektől a szállítás és a tárolás során.
Erős ragasztóerejüknek köszönhetően a dokumentumtartó tasakok biztonságosan tapadnak a különböző csomagolófelületekre, és a legkülönbözőbb szállítási és címkézési folyamatokhoz alkalmasak. Ideálisak professzionális alkalmazásokhoz a szállítmányozás, a raktározás és az exportlogisztika területén.
Az átlátszó előlap biztosítja, hogy a behelyezett dokumentumok könnyen olvashatók legyenek anélkül, hogy ki kellene venni őket. Ugyanakkor a strapabíró fólia megbízhatóan védi a dokumentumokat a szennyeződésektől, a nedvességtől és a sérülésektől a szállítás és a tárolás során.
Erős ragasztóerejüknek köszönhetően a dokumentumtartó tasakok biztonságosan tapadnak a különböző csomagolófelületekre, és a legkülönbözőbb szállítási és címkézési folyamatokhoz alkalmasak. Ideálisak professzionális alkalmazásokhoz a szállítmányozás, a raktározás és az exportlogisztika területén.
Műszaki adatok
| Felirat | felirat nélkül |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Zárási mód | ragasztós rögzítő |
| Kivitel | ablak nélkül |
| Szín | átlátszó |
| Terméktípus | dokumentumtartó tasakok |
| Formátum | DIN C5 |
| Hossz | 240 mm |
| Szélesség | 185 mm |
| Fóliavastagság | 40 µm |
| Belső hossz | 230 mm |
| Belső szélesség | 157 mm |
| Raklapon elhelyezett mennyiség | 288 cs. e. |
| Súly | 1.75 kg |
| Termékadatlap / PPWR | |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 50
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
7,88kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 59,4% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 1,5% |
| LCA gyártási szakasz | 30,6% |
| LCA – Szállítás | 8,5% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,7/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 4,3 | |
| 30% | 3,9 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 3,5 | |
| 5% | 3,9 |