Sz.: 539628 49
Állítható magasságú acél bakállások cs. e. = 2 darab
600 – 1000 mm között állítható magasság
Sz.: 539628 49
Állítható magasságú acél bakállások cs. e. = 2 darab
600 – 1000 mm között állítható magasság
600 – 1000 mm között állítható magasság
2 darabos csomagban csak
97.777,- Ft
Ár / cs. e. (bruttó)
48.889,- Ft
/ darab
Összeg (bruttó)
97.777,- Ft
Ön 2 darabot kap
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
2 darabos csomagban csak
97.777,- Ft
Ár / cs. e. (bruttó)
2 darabos csomagban csak
97.777,- Ft
Ár / cs. e. (bruttó)
48.889,- Ft
/ darab
Összeg (bruttó)
97.777,- Ft
Ön 2 darabot kap
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
- A lábak magassága egyenként állítható
- Igen erős kivitel
- Minimális helyigény összehajtott állapotban
- Praktikus fogantyúval
Acél bakállás. Teherbírás 200 kg. Nagyon stabil kivitel. A lábak magassága egyenként állítható (600 – 1000 mm). Csúszásgátló és anyagkímélő felfekvési felület.
Felfekvési felület szélessége 970 mm.
Méretek kinyitott állapotban: 965 x (450 – 645 ) x (640 – 1025) mm.
Méretek összecsukott állapotban: 995 x 75 x 125 mm.
Felfekvési felület szélessége 970 mm.
Méretek kinyitott állapotban: 965 x (450 – 645 ) x (640 – 1025) mm.
Méretek összecsukott állapotban: 995 x 75 x 125 mm.
Műszaki adatok
| Szélesség | 970 mm |
|---|---|
| Magasság | 1000 mm |
| Hossz | 540 mm |
| Állvány anyaga | acél |
| Állványszín | kék fekete |
| Emelési tartomány | 600-1000 mm |
| Teherbírás | 200 kg |
| Terméktípus | munkaállványok |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 16.5 kg |
| Útmutató | |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 0
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
95,90kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 39,7% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 1,1% |
| LCA gyártási szakasz | 47,4% |
| LCA – Szállítás | 11,8% |




