Sz.: 517774 49
Összecsukható alumínium fellépő, D60 StandardLine – Hailo kétfokú összecsukható fellépő, teherbírás 150 kg
2 x 2 lépcsőfok, munkamagasság 400 mm
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 517774 49
Összecsukható alumínium fellépő, D60 StandardLine – Hailo kétfokú összecsukható fellépő, teherbírás 150 kg
2 x 2 lépcsőfok, munkamagasság 400 mm
2 x 2 lépcsőfok, munkamagasság 400 mm
Fokok száma dobogóval együtt [db]
53.327,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?53.327,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Csúszásmentes lépcsőfokok speciális bordázással
- Biztonságosan áll a zárómechanizmus révén
- Könnyen eltehető és szállítható
Kompletten alumíniumból – könnyű, könnyen kezelhető és különösen rugalmas. Kétoldalas kivitel. Fokok mélysége 80 mm. Egyszerűen eltehető és szállítható.
Alkalmankénti használatra az irodában.
Műszaki adatok
| Terméktípus | összecsukható fellépők |
|---|---|
| Fokok mélysége | 80 mm |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Létratípus | kétoldalas |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium csúszásmentes bordázással |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 x 2 db |
| Dobogómagasság | 400 mm |
| Magasság | 400 mm |
| Mélység | 490 mm |
| Szélesség | 405 mm |
| Súly | 1.95 kg |
| Munkamagasság | 2400 mm |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,1 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 3,5 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,6 | |
53.327,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?




