Sz.: 531746 49
SERIE 100 platós kocsi – HelgeNyberg teherbírás 200 kg
h x szé x ma 670 x 465 x 960 mm
Rakfelület hossza [mm]
Sz.: 531746 49
SERIE 100 platós kocsi – HelgeNyberg teherbírás 200 kg
h x szé x ma 670 x 465 x 960 mm
h x szé x ma 670 x 465 x 960 mm
Rakfelület hossza [mm]
129.094,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
129.094,- Ft
Ár / darab (bruttó)
129.094,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
- A fogantyú és a beálló görgők segítségével rugalmasan a felhasználási helyre szállítható
- Praktikus
- Sokoldalúan használható
- Hatékonyabb áruszállítás
A váz 22 mm-es, fényesre horganyzott csövekből áll. A polcszintek 12 mm vastagok, hosszú élettartamúak, és világosszürke színű laminálással rendelkeznek.
Beálló görgők szürke színű gumi futófelülettel, 125 x 32 mm, golyóscsapágyazott kerékaggyal és szálvédelemmel.
Beálló görgők szürke színű gumi futófelülettel, 125 x 32 mm, golyóscsapágyazott kerékaggyal és szálvédelemmel.
Műszaki adatok
| Teherbírás | 200 kg |
|---|---|
| Kerékkivitel | gumiabroncsok |
| Rakfelület szélessége | 465 mm |
| Rakodási magasság | 220 mm |
| Szélesség | 465 mm |
| Magasság | 960 mm |
| Állványszín | galvanikusan horganyzott |
| Kerékátmérő | 200 mm |
| Kerékcsapágyazások | golyóscsapágy |
| Kerékkialakítás | 4 beálló görgő |
| Rakfelület színe | halványszürke |
| Állvány anyaga | acél |
| Terméktípus | platós kocsik |
| Szállítás | részben szétszerelve |
| Rakfelület hossza | 530 mm |
| Hossz | 670 mm |
| Súly | 13 kg |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 0
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
66,19kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 46,2% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 1,5% |
| LCA gyártási szakasz | 44,7% |
| LCA – Szállítás | 7,6% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,1/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,2 | |
| 30% | 2,8 | |
| 25% | 2,2 | |
| 10% | 3,7 | |
| 5% | 3,5 |






