Sz.: 969734 49
Öltözőpad háttámlával, kétoldalas – eurokraft basic bükkfa lécek
hossz 1000 mm
Hossz [mm]
Sz.: 969734 49
Öltözőpad háttámlával, kétoldalas – eurokraft basic bükkfa lécek
hossz 1000 mm
hossz 1000 mm
Hossz [mm]
314.833,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
314.833,- Ft
Ár / darab (bruttó)
314.833,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
- Állítható magasságú műanyag csúszótalpak, max. 25 mm-ig
- Zártszelvény, 30 x 30 x 1,5 mm és 20 x 30 x 1,5 mm
- Porszórt bevonat világosszürke RAL 7035 színben
- Mindegyik léc átlátszó lakkal bevont bükkfából áll
A kétoldalas, háttámlával ellátott öltözőpad legfőbb előnye a masszív kialakítás és a jól átgondolt felszereltség. Tartós megoldást kínál olyan, nagy igénybevételt támasztó felhasználási területekre, mint a cégek, sportlétesítmények vagy fitnesztermek öltözői.
Az acél zártszelvényből álló, masszív szerkezet nagy fokú stabilitást és teherbírást biztosít. Az acélcső profilok felülete kiváló minőségű, világosszürke (RAL 7035) színű porszórt bevonattal van ellátva – karcálló és könnyen tisztítható. A 420 mm-es, ergonomikus ülésmagasság nagy fokú kényelmet biztosít, a beépített háttámla pedig további támaszt nyújt ülés közben. Az állítható magasságú műanyag csúszótalpak segítségével kiegyenlíthetők az egyenetlen padlók szintkülönbségei, és az érzékeny padlófelületekhez is kíméletesek.
Ez az öltözőpad bármilyen öltözői környezetbe feltűnés nélkül beleillik. Segíti a szervezett és higiénikus helykihasználást – különösen a nagy forgalmú helyiségekben. A háttámlával ellátott öltözőpad jó választás, ha tartós, praktikus berendezésre van szükség.
Fényesre lakkozott, bükkfa ülőpad, háttámla és ruhaakasztó rúd.
Fekete műanyag kettős akasztók feliratmezővel.
Akasztók távolsága 200 – 220 mm.
Az acél zártszelvényből álló, masszív szerkezet nagy fokú stabilitást és teherbírást biztosít. Az acélcső profilok felülete kiváló minőségű, világosszürke (RAL 7035) színű porszórt bevonattal van ellátva – karcálló és könnyen tisztítható. A 420 mm-es, ergonomikus ülésmagasság nagy fokú kényelmet biztosít, a beépített háttámla pedig további támaszt nyújt ülés közben. Az állítható magasságú műanyag csúszótalpak segítségével kiegyenlíthetők az egyenetlen padlók szintkülönbségei, és az érzékeny padlófelületekhez is kíméletesek.
Ez az öltözőpad bármilyen öltözői környezetbe feltűnés nélkül beleillik. Segíti a szervezett és higiénikus helykihasználást – különösen a nagy forgalmú helyiségekben. A háttámlával ellátott öltözőpad jó választás, ha tartós, praktikus berendezésre van szükség.
Fényesre lakkozott, bükkfa ülőpad, háttámla és ruhaakasztó rúd.
Fekete műanyag kettős akasztók feliratmezővel.
Akasztók távolsága 200 – 220 mm.
Szállítás szétszerelve történik – könnyen összeszerelhető.
Műszaki adatok
| Pad kivitele | háttámlával és ruhaakasztó rúddal |
|---|---|
| Ülés anyaga | bükkfa |
| Állvány anyaga | acél zártszelvény, porszórásos bevonattal |
| Állványszín | világosszürke RAL 7035 |
| Ülőléc színe | bükk |
| Akasztók távolsága | 220 mm |
| Tulajdonság | állítható magasságú |
| Vázkivitel | csavarozott függőleges profilok |
| Magasságállítási tartomány | ca. 25 mm |
| Ülőfelület száma | 4 db |
| Magasság | 1700 mm |
| Mélység | 850 mm |
| Ülőfelület | kétoldalas |
| Ülésmélység | 2 x 400 mm |
| Ülésmagasság | 420 mm |
| Terméktípus | háttámlás öltözőpadok, kétoldalas |
| Szállítás | szétszerelve |
| Hossz | 1000 mm |
| Akasztók száma | 10 db |
| Súly | 32 kg |
| Illusztrált útmutató | |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 100
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
100,59kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 25,2% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 3,2% |
| LCA gyártási szakasz | 59,1% |
| LCA – Szállítás | 12,4% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,8/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 1,5 | |
| 30% | 4,2 | |
| 25% | 4,2 | |
| 10% | 4,0 | |
| 5% | 5,9 |










