Húsvét
Sz.: 514553 49
AEGA munkahelyi szék magas kivitel csúszótalpakkal és lábtartó gyűrűvel
szövethuzat, kék, 670 – 930 mm között állítható magasságú
Vázkivitel
Ülés anyaga
Tulajdonság
Ülőlap színe
Húsvét
Sz.: 514553 49
AEGA munkahelyi szék magas kivitel csúszótalpakkal és lábtartó gyűrűvel
szövethuzat, kék, 670 – 930 mm között állítható magasságú
szövethuzat, kék, 670 – 930 mm között állítható magasságú
Vázkivitel
Ülés anyaga
Tulajdonság
Ülőlap színe
227.203,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?227.203,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Az ülés dőlésszöge fokozatmentesen beállítható
- Állítható magasságú és mélységű háttámla
- Állítható magasságú ívelt ülés
Az AEGA munkahelyi széket úgy fejlesztették ki, hogy igényes munkakörnyezetekben is megfeleljen a funkcionalitással és tartóssággal szemben támasztott magas követelményeknek. Az erős felépítésű és kiváló minőségű anyagokból készült AEGA széket kimondottan arra tervezték, hogy strapabíró és tartós legyen.
Az ülés és a háttámla az optimális kényelem és ergonómia érdekében puhán párnázott, ami ideális a hosszú munkanapokon. Rugalmas kialakításának köszönhetően az AEGA széken különböző testhelyzetekben is lehet ülni, ezáltal egész nap elősegíti a kényelmes és egészséges testhelyzet fenntartását.
Az AEGA szinkronmechanikával van felszerelve, melynek segítségével az ülés és a háttámla dőlésszöge gyorsan és egyszerűen beállítható. Az ülés előrefelé 12°-kal, hátrafelé 3°-kal állítható, a háttámla pedig előrefelé 16°-kal, hátrafelé 6°-kal dönthető az egyéni igényeknek megfelelően.
Az ülés és a háttámla az optimális kényelem és ergonómia érdekében puhán párnázott, ami ideális a hosszú munkanapokon. Rugalmas kialakításának köszönhetően az AEGA széken különböző testhelyzetekben is lehet ülni, ezáltal egész nap elősegíti a kényelmes és egészséges testhelyzet fenntartását.
Az AEGA szinkronmechanikával van felszerelve, melynek segítségével az ülés és a háttámla dőlésszöge gyorsan és egyszerűen beállítható. Az ülés előrefelé 12°-kal, hátrafelé 3°-kal állítható, a háttámla pedig előrefelé 16°-kal, hátrafelé 6°-kal dönthető az egyéni igényeknek megfelelően.
Műszaki adatok
| Ülésmechanika | állítható ülésdőlés szinkronmechanika |
|---|---|
| Magasságállítás módja | gázrugó |
| Háttámla magassága | 330 mm |
| Kivitel | dönthető |
| Ülésszélesség | 440 mm |
| Ülésmélység | 440 mm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Állványszín | fekete |
| Terméktípus | munkahelyi forgószékek |
| Vázkivitel | 5 láb csúszótalpakkal és lábgyűrűvel |
| Ülés anyaga | textil |
| Tulajdonság | légáteresztő kényelmes |
| Ülőlap színe | kék |
| Magasságállítási tartomány | 670 – 930 mm |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 0 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
227.203,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

