Húsvét
Sz.: 526932 49
Emelőbak hidraulikával
teherbírás 8 t, 4 db-tól
Teherbírás [t]
Húsvét
Sz.: 526932 49
Emelőbak hidraulikával
teherbírás 8 t, 4 db-tól

teherbírás 8 t, 4 db-tól
Teherbírás [t]
44.437,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Összeg (bruttó)
49.390,- Ft
Szállítási idő: 13-17 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?44.437,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- A túlnyomásszelep megvédi a hidraulikát a túlterheléstől
- Nagy talplemez a biztonságos állásért
- 2 részes kar
A kiváló minőségű hidraulikus henger nagy talplemezzel rendelkezik, amely biztonságos állást biztosít. A pumpáló-billentő kar könnyen mozog, 2 részes kar hajtja meg a szelepvezérléshez illeszkedve. Az emelőtányér bordázott és kiegészítőleg menettel kicsavarható. Az emelőbak megbízható segédeszköz a műhelyekben és autókhoz. A túlterhelés ellen túlnyomásszelep védi.
Műszaki adatok
| Terméktípus | hidraulikus emelők |
|---|---|
| Szállítás | összeszerelve |
| Teherbírás | 8 t |
| Emelési tartomány emelőfejjel | 200 – 385 mm |
| Emelés | 125 mm |
| Súly | 5 kg |
| Dugattyúátmérő | 38 mm |
| Hosszú alaplemez | 110 mm |
| Talplemez szélessége | 118 mm |
| További kiforgatható magasság | 60 mm |
| Szerkezeti magasság | 200 – 385 mm |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
44.437,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Összeg (bruttó)
49.390,- Ft
Szállítási idő: 13-17 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?