Húsvét
Sz.: 499089 49
Acélcső lépcső – eurokraft basic teherbírás 150 kg
2 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Húsvét
Sz.: 499089 49
Acélcső lépcső – eurokraft basic teherbírás 150 kg
2 lépcsőfok
2 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
32.499,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Már csak 12 áll rendelkezésre
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?32.499,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Univerzálisan alkalmazható raktárban, irodában és hivatalban
- Masszív acélcső váz porszórt bevonattal
- Stabil a nagy méretű, csúszásmentes lépcsőfokoknak köszönhetően
Papiruszfehér RAL 9018-szerű színben. Teherbírás 150 kg.
Műszaki adatok
| Terméktípus | acélcső szerelőlépcsők |
|---|---|
| Létratípus | egyoldalas |
| Állvány anyaga | acél |
| Állványszín | papíruszfehér RAL 9018 |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 375 mm |
| Mélység | 645 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Súly | 3.6 kg |
| Munkamagasság | 2375 mm |
| Tanúsítvány |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
32.499,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Már csak 12 áll rendelkezésre
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
