Húsvét
Sz.: 920138 49
Nagy teherbírású szerelőlépcső – eurokraft pro MOBIL, teherbírás 300 kg
2 fok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Húsvét
Sz.: 920138 49
Nagy teherbírású szerelőlépcső – eurokraft pro MOBIL, teherbírás 300 kg
2 fok
2 fok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
323.723,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?323.723,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Teherbírás 300 kg
- Csúszásmentes, bordázott fokok extrudált profilokból
- Csekély tömeg
- Cserélhető létratalpak műanyagból
- Felső lépcsőfok 300 x 500 mm
Egy kapaszkodóval és két fix görgővel, kerék-Ø 125 mm.
Szállítás szétszerelve történik – könnyen összeszerelhető.
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | nagy teherbírású szerelőlépcsők |
|---|---|
| Fokok mélysége | 200 mm |
| Tulajdonság | mobil |
| Létratípus | egyoldalas |
| Dobogószélesség | 500 mm |
| Dobogómélység | 300 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium |
| Kerékkialakítás | 2 fix görgő |
| Kerékátmérő | 125 mm |
| Szállítás | szétszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 400 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Szélesség | 570 mm |
| Súly | 9.5 kg |
| Munkamagasság | 2400 mm |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,6 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 4,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
323.723,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

