Húsvét
Sz.: 546601 49
Hebe ipari szék műanyag ülés
magas, PU hab, lábtartó gyűrű és csúszótalpak
Vázkivitel
Húsvét
Sz.: 546601 49
Hebe ipari szék műanyag ülés
magas, PU hab, lábtartó gyűrű és csúszótalpak
magas, PU hab, lábtartó gyűrű és csúszótalpak
Vázkivitel
140.843,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?140.843,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Könnyen tisztítható
- Zord környezetben is megállja a helyét
Stabil és funkcionális, állítható magasságú munkahelyi szék
A Hebe ipari szék ülése és háttámlája PU-habból készül, amely különféle folyadékokkal és vegyi anyagokkal szemben ellenálló, és könnyen tisztítható. A stabil, állítható magasságú szék legfőbb előnye az egyszerű és praktikus mechanizmus. A háttámla magassága 60 mm-rel állítható.
Az alacsony modell kemény padlókhoz való görgőkkel, a magas modell pedig csúszótalppal és lábtartó gyűrűvel van felszerelve. A talpkereszt átmérője 710 mm.
A Hebe ipari szék ülése és háttámlája PU-habból készül, amely különféle folyadékokkal és vegyi anyagokkal szemben ellenálló, és könnyen tisztítható. A stabil, állítható magasságú szék legfőbb előnye az egyszerű és praktikus mechanizmus. A háttámla magassága 60 mm-rel állítható.
Az alacsony modell kemény padlókhoz való görgőkkel, a magas modell pedig csúszótalppal és lábtartó gyűrűvel van felszerelve. A talpkereszt átmérője 710 mm.
Műszaki adatok
| Ülésmechanika | állítható háttámla-dőlés |
|---|---|
| Ülés anyaga | műanyag |
| Tulajdonság | rendkívül erős lemosható vágásálló |
| Ülőlap színe | fekete |
| Magasságállítás módja | gázrugó |
| Háttámla magassága | 350 mm |
| Ülésszélesség | 470 mm |
| Ülésmélység | 350 mm |
| Teherbírás | 110 kg kg |
| Terméktípus | munkahelyi forgószékek |
| Szállítás | szétszerelve |
| Vázkivitel | csúszótalpakkal és lábtartó gyűrűvel |
| Magasságállítási tartomány | 590 – 860 mm |
| Súly | 12.9 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- 90.0598
- 2024
- Cradle-to-gate
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
140.843,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

