Húsvét
Sz.: 114948 49
Görgős konténer – eurokraft pro 1 írószeres fiók, 1 tárolófiók, 1 függő mappás fiók, mélység 800 mm
bükk-dekor
Váz színe
Húsvét
Sz.: 114948 49
Görgős konténer – eurokraft pro 1 írószeres fiók, 1 tárolófiók, 1 függő mappás fiók, mélység 800 mm
bükk-dekor
bükk-dekor
Váz színe
244.983,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?244.983,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Központi zár
- Különböző színű vázakkal kapható
- Praktikus tárolóhely 4 db beálló ikergörgővel
Praktikus tárolóhely 4 darab beálló ikergörgővel.
Ragasztott váz 8 mm vastag, ezüst színű dekor hátfallal.
Központi zár váltakozó kihúzás elleni fiókreteszeléssel. Kiváló minőségű szervezőfiókok jól terhelhető fémkihúzókon, softclose-zal és önbehúzással.
Hátlap ezüst színben.
Ragasztott váz 8 mm vastag, ezüst színű dekor hátfallal.
Központi zár váltakozó kihúzás elleni fiókreteszeléssel. Kiváló minőségű szervezőfiókok jól terhelhető fémkihúzókon, softclose-zal és önbehúzással.
Hátlap ezüst színben.
Összeszerelve szállítjuk. A fogantyúk és a görgők mellékelve.
10 év garancia
Hozzáértő szaktanácsadás
Tervezési szolgáltatás
Műszaki adatok
| Magasság | 512 mm |
|---|---|
| Szélesség | 428 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Írószertartó fiók | igen |
| Függőmappa-tartó fiókok száma | 1 db |
| Függő irattartó kihúzhatósága | teljesen kihúzható |
| Fiókok száma | 1 db |
| Fiókkihúzhatóság | 80% |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | forgácslap, melamingyanta bevonattal |
| Váz vastagsága | 19 mm |
| Fiókok anyaga | forgácslap, melamingyanta bevonattal |
| Fiók teherbírása | 25 kg |
| Fiókvezetés | fém kihúzókkal, önbehúzással |
| Tulajdonság | kihúzás elleni fiókreteszelés zárható |
| Kerékkialakítás | 4 beálló görgő |
| Zárási mód | központi zárás |
| Szállítás | összeszerelve |
| Váz színe | bükk-dekor |
| Fiókok színe | bükk-dekor |
| Súly | 40 kg |
| Illusztrált útmutató | |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
FSC®-tanúsítvánnyal
FSC® – a felelősségteljes erdőgazdálkodás jele
Az FSC® a felelős és fenntartható erdőgazdálkodás független tanúsítási rendszere. Az FSC tanúsítvánnyal rendelkező termékeket olyan vállalatok állítják elő, amelyek vállalják, hogy gondoskodnak az erdők és a környezet védelméről, valamint tiszteletben tartják a munkavállalók, a közösségek és az őslakos népek jogait és igényeit.
Az FSC® a felelős és fenntartható erdőgazdálkodás független tanúsítási rendszere. Az FSC tanúsítvánnyal rendelkező termékeket olyan vállalatok állítják elő, amelyek vállalják, hogy gondoskodnak az erdők és a környezet védelméről, valamint tiszteletben tartják a munkavállalók, a közösségek és az őslakos népek jogait és igényeit.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 1,7 | |
| 30% | 3,8 | |
| 25% | 3,9 | |
| 10% | 4,0 | |
| 5% | 5,5 | |
| Összesített mutató | 3,7 | |
244.983,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?









