Húsvét
Sz.: 483855 49
Professzionális platós kocsi – eurokraft basic teherbírás 300 kg
horganyzott / krómozott, PU kerekek
Rakodási magasság [mm]
Magasság [mm]
Magasság összecsukva [mm]
Állványszín
Húsvét
Sz.: 483855 49
Professzionális platós kocsi – eurokraft basic teherbírás 300 kg
horganyzott / krómozott, PU kerekek
horganyzott / krómozott, PU kerekek
Rakodási magasság [mm]
Magasság [mm]
Magasság összecsukva [mm]
Állványszín
142.113,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?142.113,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Termékleírás
- Minden a helyén marad a tartósan ragasztott csúszásmentes bevonatnak köszönhetően
- A tartósan rugalmas ütközésvédelem megakadályozza a kocsi és a berendezési tárgyak károsodását
- A fogantyú és a beálló görgők segítségével rugalmasan a felhasználási helyre szállítható
- Nagyfokú terhelhetőség – megerősített rakodófelület
- Ergonomikus fogantyúmagasság
- Sokoldalúan használható
Plató tartósan ragasztott csúszásmentes bevonattal és körbefutó, tartósan elasztikus ütközésvédelemmel.
2 beálló és 2 fix görgő. Műanyag felnik kiváló minőségű gördülőcsapágyakkal.
2 beálló és 2 fix görgő. Műanyag felnik kiváló minőségű gördülőcsapágyakkal.
Szállítás részben összeszerelve – könnyen összeszerelhető.
Műszaki adatok
| Teherbírás | 300 kg |
|---|---|
| Kialakítás | 1 lehajtható ergonomikus fogantyúval |
| Rakfelület hossza | 910 mm |
| Rakfelület szélessége | 610 mm |
| Hossz | 910 mm |
| Szélesség | 610 mm |
| Kerékcsapágyazások | gördülőcsapágy |
| Kerékkialakítás | 2 beálló görgő, 2 fix görgő |
| Rakfelület anyaga | acéllemez |
| Fogantyú kivitele | lehajtható |
| Állvány anyaga | acél, horganyzott |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Terméktípus | összecsukható platós kocsik |
| Szállítás | szétszerelve |
| Rakodási magasság | 170 mm |
| Magasság | 940 mm |
| Magasság összecsukva | 270 mm |
| Állványszín | tűzihorganyzott |
| Kerékkivitel | kerekek PU futózással |
| Kerékátmérő | 125 mm |
| Rakfelület színe | kék |
| Súly | 19.5 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
142.113,- Ft
Ár / darab (bruttó)
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?











