Sz.: 532072 49
K100 Topline formatervezett összecsukható fellépő – Hailo alumínium lépcsőfokok
2 lépcsőfok dobogóval együtt
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 532072 49
K100 Topline formatervezett összecsukható fellépő – Hailo alumínium lépcsőfokok
2 lépcsőfok dobogóval együtt
2 lépcsőfok dobogóval együtt
Fokok száma dobogóval együtt [db]
52.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?52.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Biztonságos – a magas kengyelnek köszönhetően
- Praktikus – rakodótálca apró alkatrészek számára
- Kényelmes – lépcsőfokméret 300 x 225 mm
Bordázott fokok, valamint csúszásmentes Soft Grip létratalpak a biztos állásért és a padlókímélő használat érdekében.
Rendkívül nagy, csúszásmentesen bordázott alumínium lépcsőfokok az optimális álláskényelemért.
Rendkívül nagy, csúszásmentesen bordázott alumínium lépcsőfokok az optimális álláskényelemért.
Ideális az alkalmankénti használatra irodákban és hivatalokban.
Műszaki adatok
| Terméktípus | összecsukható fellépők |
|---|---|
| Fokok mélysége | 225 mm |
| Fokok szélessége | 300 mm |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Létratípus | egyoldalas |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Állványszín | ezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 490 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Mélység | 530 mm |
| Szélesség | 520 mm |
| Súly | 5.04 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,0 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,6 | |
52.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





