Sz.: 607572 49
Tűzihorganyzott kerékpárparkoló – VAR hulladékgyűjtőhöz
4 beállóval
Sz.: 607572 49
Tűzihorganyzott kerékpárparkoló – VAR hulladékgyűjtőhöz
4 beállóval
4 beállóval
59.606,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?59.606,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Hulladékgyűjtő és kerékpárparkoló kombinációja
- Tűzihorganyzott
- Tartós és alacsony karbantartási igényű
Ezzel a konzollal a szemetes és a kerékpártároló praktikusan kombinálható. A kerékpártartók oldalt, közvetlenül a szemeteshez vannak rögzítve, és akár két kerékpár biztonságos tárolására is lehetőséget biztosítanak – ami ideális városi környezetbe, buszmegállókba, parkokba vagy gyalogos zónákba.
A tűzihorganyzott acélból készült rendszer időjárásálló, tartós és alacsony karbantartási igényű. Könnyen és stabilan felszerelhető, közvetlenül a szemetesre. Intelligens megoldás mindazon városok és lakóközösségek számára, amelyek helytakarékosan szeretnének minőségi szolgáltatást nyújtani.
A tűzihorganyzott acélból készült rendszer időjárásálló, tartós és alacsony karbantartási igényű. Könnyen és stabilan felszerelhető, közvetlenül a szemetesre. Intelligens megoldás mindazon városok és lakóközösségek számára, amelyek helytakarékosan szeretnének minőségi szolgáltatást nyújtani.
Műszaki adatok
| Anyag | acél |
|---|---|
| Szín | tűzihorganyzott |
| Beállóhelyek száma | 4 db |
| Magasság | 320 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Kivitel | hulladékgyűjtőhöz |
| Rögzítési mód | csavarkötés |
| Kerékszélesség | 55 mm |
| Talaj feletti magasság | 250 mm |
| Beállóhely mélysége | 1850 mm |
| Felület | tűzihorganyzott |
| Terméktípus | kerékpárállványok |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 4.5 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 3,8 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,1 | |
59.606,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
