Húsvét
Sz.: 181776 49
Városi terelőoszlop – Moravia lebetonozáshoz
láncakasztó szem nélkül
Oszlopkivitel
Húsvét
Sz.: 181776 49
Városi terelőoszlop – Moravia lebetonozáshoz
láncakasztó szem nélkül
láncakasztó szem nélkül
Oszlopkivitel
90.890,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 13-17 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?90.890,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Négyszögletes acél terelőoszlop öntött alumínium fedősapkával
- Tartós minőség
- A DIN EN 1461, EN 1090-2 és ISO/TR 15608 szabványoknak megfelelően gyártott
- Made in Germany
Az építészek és várostervezők nagyra értékelik a városi terelőoszlopokat. Az oszlopok védik a gyalogosok számára fenntartott területeket a forgalomtól, vagy megakadályozzák a szabálytalan parkolást a járdákon, tereken stb. Feltűnőek, de soha nem tolakodóak, szolid eleganciájukkal bármilyen környezetbe jól beilleszthetők.
A minőségi acélból készült, masszív, négyszögletes terelőoszlop nagy előnye a hosszú élettartama. Tűzihorganyzott és antikbarna (RAL 8019) színűre festett. A négyszögletes profil a formázott alumínium fedősapkának köszönhetően harmonikusan megy át egy arányos lekerekített formába. A terelőoszlop opcionálisan lánctartó szemekkel is rendelhető.
Keresztmetszet: 90 x 90 mm.
Teljes magasság: 1240 mm (talajszint felett 940 mm).
Falvastagság: 3,0 mm.
Fix beépítéshez.
A minőségi acélból készült, masszív, négyszögletes terelőoszlop nagy előnye a hosszú élettartama. Tűzihorganyzott és antikbarna (RAL 8019) színűre festett. A négyszögletes profil a formázott alumínium fedősapkának köszönhetően harmonikusan megy át egy arányos lekerekített formába. A terelőoszlop opcionálisan lánctartó szemekkel is rendelhető.
Keresztmetszet: 90 x 90 mm.
Teljes magasság: 1240 mm (talajszint felett 940 mm).
Falvastagság: 3,0 mm.
Fix beépítéshez.
Műszaki adatok
| Magasság | 1240 mm |
|---|---|
| Talaj feletti magasság | 940 mm |
| Oszlopméret | 90 x 90 mm |
| Anyag | acél |
| Felület | tűzi horganyzott és festett |
| Oszlopszín | szürkésbarna RAL 8019 |
| Szerkezet | fixen álló |
| Rögzítési mód | lebetonozható |
| Rögzítés | padlócsavarral |
| Felhasználás helye | bel- és kültér |
| Fej kivitele | félgömb fej |
| Zártszelvény formája | szögletes |
| Súly | 10.2 kg |
| Terméktípus | terelő-/lezáróoszlopok acélból |
| Szállítás | összeszerelve |
| Oszlopkivitel | függesztőszem nélkül |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
90.890,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 13-17 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

