Sz.: 900612 49
Nyitott tárolódoboz újrahasznosított polietilénből h x szé x ma 230 x 140 x 130 mm
szürke, cs. e. 25 db
Cs. e. [darab]
Sz.: 900612 49
Nyitott tárolódoboz újrahasznosított polietilénből h x szé x ma 230 x 140 x 130 mm
szürke, cs. e. 25 db
szürke, cs. e. 25 db
Cs. e. [darab]
25 darabos csomagban csak
40.565,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
1.623,- Ft
/ darab
Ön 25 darabot kap
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?25 darabos csomagban csak
40.565,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- Nagy szemlélőnyílás és praktikus címketartó mező
- Átlátszó előlap + fedél = porvédelem
- Csavarodásmentes szerkezet, erős perem az egymásra rakáshoz, kezes fogómélyedések
- Ellenáll számos olajnak, zsírnak, savnak és lúgnak
- Görgős pályákhoz is használhatók
- Hőmérsékletálló –20 °C-tól +80 °C-ig
- Újrahasznosított polietilénből
5 év garancia
Műszaki adatok
| Űrtartalom | 2.6 l |
|---|---|
| Hossz | 230 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Szín | szürke |
| Anyag | újrahasznosított polietilén |
| Hossz alul | 200 mm |
| Szélesség alul | 125 mm |
| Belső hossz | 190 mm |
| Hőmérsékletállóság | –20 °C-tól +80 °C-ig |
| Rakatsúly | 50 kg |
| Teherbírás | 10 kg |
| Fogantyúk kivitele | fogómélyedések |
| Tulajdonság | rakásolható görgős pályákhoz is alkalmas |
| Terméktípus | nyitott tárolódobozok |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 6.5 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosítható
Az újrahasznosítható termékek olyan termékek, amelyeknek életciklusuk végén minden alkotóeleme külön-külön újrahasznosítható az erre szolgáló újrahasznosító létesítményekben. Ez azt jelenti, hogy az egyes összetevők olyan anyagokból készülnek, amelyeket az újrahasznosítási folyamat során ki lehet nyerni, majd új termékeket lehet előállítani belőlük. Az újrahasznosítható termékek hozzájárulnak a hulladék által okozott környezetterhelés csökkentéséhez és az erőforrások megőrzéséhez.
Újrahasznosított anyagból
Ez a termék részben vagy egészben újrahasznosított anyagokból készült. Az újrahasznosított anyagból készült termékek olyan tárgyak vagy anyagok, amelyek újrafelhasznált vagy újrahasznosított nyersanyagokból készülnek (további információk a műszaki adatoknál találhatók). Az újrahasznosított anyagok használatának célja az erőforrások megőrzése és a hulladék mennyiségének csökkentése.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,4 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 4,0 | |
| 5% | 3,5 | |
| Összesített mutató | 3,0 | |
25 darabos csomagban csak
40.565,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
1.623,- Ft
/ darab
Ön 25 darabot kap
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



