Sz.: 941388 49
Nyitott tárolódobozok polisztirolból hossz 230 mm
szé x ma 102 x 75 mm, cs. e. 24 db, kék
Cs. e. [darab]
Űrtartalom [l]
Szélesség [mm]
Magasság [mm]
Szín
Sz.: 941388 49
Nyitott tárolódobozok polisztirolból hossz 230 mm
szé x ma 102 x 75 mm, cs. e. 24 db, kék
szé x ma 102 x 75 mm, cs. e. 24 db, kék
Cs. e. [darab]
Űrtartalom [l]
Szélesség [mm]
Magasság [mm]
Szín
24 darabos csomagban csak
50.499,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
2.104,- Ft
/ darab
Ön 24 darabot kap
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?24 darabos csomagban csak
50.499,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- A sima belső felületek révén könnyen tisztíthatók
- A merevítőbordák révén rendkívül alaktartó
- Az egymásra rakást biztosító perem révén többszörösen is biztonságosan egymásra helyezhetők
- Kényelmes fogómélyedések az elülső és a hátsó oldalon
- Sima kialakítású alj futószalagos v. görgős árutovábbításhoz
- Ellenállnak számos olajnak, savnak és lúgnak (kérjük, érdeklődjön a részletekről)
- Hőmérsékletálló –20 °C-tól +60 °C-ig
- Tökéletesen ütésálló polisztirolból
A címkék tartozékként kaphatók.
Műszaki adatok
| Hossz | 230 mm |
|---|---|
| Anyag | polisztirol |
| Hossz alul | 200 mm |
| Hőmérsékletállóság | –20 °C-tól +60 °C-ig |
| Fogantyúk kivitele | fogómélyedések |
| Tulajdonság | rakásolható |
| Terméktípus | nyitott tárolódobozok |
| Szállítás | összeszerelve |
| Űrtartalom | 1.4 l |
| Szélesség | 102 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Szín | kék |
| Szélesség alul | 95 mm |
| Rakatsúly | 25 kg |
| Teherbírás | 5 kg |
| Címketartó mérete | 55 x 15 mm |
| Teherbírás függesztve | 2.5 kg |
| Súly | 3.5 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
24 darabos csomagban csak
50.499,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
2.104,- Ft
/ darab
Ön 24 darabot kap
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


