Sz.: 985372 49
Alumínium munkaemelvény – MUNK fokok acél rácsrostélyból, kétoldalas kivitel
2 lépcsőfok
Sz.: 985372 49
Alumínium munkaemelvény – MUNK fokok acél rácsrostélyból, kétoldalas kivitel
2 lépcsőfok
2 lépcsőfok
152.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?152.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Tetszetős formatervezés – maximális stabilitás és biztonság
- Nagyon stabil, hegesztett kétszárú kialakítás alumínium körcsőből
- 410 x 300 mm-es felső állófelület a kényelmes, biztonságos tartózkodásért
- A szárak végei csúszásmentes műanyag papucsokkal vannak ellátva
Szállítás szétszerelve történik – könnyen összeszerelhető.
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
15 év garancia
Made in Germany
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Létratípus | kétoldalas |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 x 2 db |
| Dobogómagasság | 490 mm |
| Dobogószélesség | 410 mm |
| Dobogómélység | 300 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | acél rácsrostély |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Magasság | 490 mm |
| Mélység | 735 mm |
| Szélesség | 545 mm |
| Súly | 15.8 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Munkamagasság | 2500 mm |
| Szállítás | szétszerelve |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
152.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
