Sz.: 985377 49
Alumínium összecsukható lépcső – MUNK biztonsági kengyel nélkül
2 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 985377 49
Alumínium összecsukható lépcső – MUNK biztonsági kengyel nélkül
2 lépcsőfok
2 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
99.090,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?99.090,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Egyetlen mozdulattal összecsukható és különösen helytakarékosan tárolható
- Összecsukva csak 85 mm mély, biztonsági kengyellel 125 mm mély
- Erős, kettős alumíniumszárak
- Stabil állás a bordázott alumíniumfokok révén, 205 x 360 mm
- Csúszásmentes létratalpak
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
15 év garancia
Made in Germany
Műszaki adatok
| Terméktípus | összecsukható fellépők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 205 mm |
| Fokok szélessége | 360 mm |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Mélység összecsukva | 85 mm |
| Létratípus | egyoldalas |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium csúszásmentes bordázással |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Kivitel | kengyel nélkül |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 420 mm |
| Magasság | 420 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Szélesség | 550 mm |
| Súly | 5.7 kg |
| Munkamagasság | 2420 mm |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
99.090,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

