Sz.: 945287 49
Lépcsős dobogó – MUNK összecsukható
mindkét oldalon 2 lépcső
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 945287 49
Lépcsős dobogó – MUNK összecsukható
mindkét oldalon 2 lépcső
mindkét oldalon 2 lépcső
Fokok száma dobogóval együtt [db]
89.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?89.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Nagyon erős és stabil felépítés a hosszú élettartam érdekében
- Csekély súlyú a könnyű szállíthatóság érdekében
- Biztonságérzet fellépéskor a csúszásmentes gumitalpak révén
Kétoldalas kivitel. Az összecsukható, merev csatlakozás biztonságot ad a szétnyílás ellen.
520 x 330 mm-es felső állófelület.
520 x 330 mm-es felső állófelület.
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
15 év garancia
Made in Germany
Műszaki adatok
| Terméktípus | ipari összecsukható fellépők |
|---|---|
| Fokok mélysége | 80 mm |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Létratípus | kétoldalas |
| Dobogószélesség | 520 mm |
| Dobogómélység | 330 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | bordázott alumínium |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 x 2 db |
| Dobogómagasság | 460 mm |
| Magasság | 460 mm |
| Mélység | 620 mm |
| Szélesség | 560 mm |
| Súly | 6.2 kg |
| Munkamagasság | 2460 mm |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,3 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,7 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,1 | |
89.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
