Sz.: 569608 49
Mobil, alumínium szerelőlépcső biztonsági kengyellel
2 lépcsőfok
Sz.: 569608 49
Mobil, alumínium szerelőlépcső biztonsági kengyellel
2 lépcsőfok

2 lépcsőfok
138.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?138.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Robusztus alumínium csőszerkezet
- A két fix görgő révén mobil
- Magas tartókengyel
Szerelőlépcső kiváló minőségű hegesztett alumíniumból. Egyszerűen és ergonomikusan mozgatható görgőkkel ás tolókengyellel. Ugyanakkor a kengyel kapaszkodóként szolgál a biztonságos állóhelyzeti munkavégzéshez. Csupán 5,8 kg önsúlya miatt a szerelőlépcső különösen könnyű kezelhető.
Ideális ipari, kereskedelmi és kisipari használatra.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Létratípus | egyoldalas |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 420 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Magasság | 1220 mm |
| Mélység | 430 mm |
| Szélesség | 540 mm |
| Súly | 5.8 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Munkamagasság | 2400 mm |
| Kinyúlás | 430 mm |
| Szabvány | EN 14183 |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
138.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?