Sz.: 569609 49
Mobil, biztonságos szerelőlépcső alumíniumból
2 lépcsőfok, 3 oldalon korláttal
Sz.: 569609 49
Mobil, biztonságos szerelőlépcső alumíniumból
2 lépcsőfok, 3 oldalon korláttal

2 lépcsőfok, 3 oldalon korláttal
289.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?289.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Háromoldalú leesés elleni védelem
- A két fix görgő révén mobil
- Robusztus alumínium csőszerkezet
- Fáradtságmentes munkavégzés a nagy fellépőfelületnek köszönhetően
Szerelőlépcső kiváló minőségű alumíniumból. Kiváló minőségű hegesztett lépcső, amely egyszerűen mozgatható a két fix görgővel és a toló-, ill. tartófogantyúkkal. A stabil állást a gumilábak biztosítják. A két görgőnek köszönhetően az ergonomikus szerelőlépcső egyszerűen mozgatható és használható.
Ideális ipari, kereskedelmi és kisipari használatra.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Létratípus | egyoldalas |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 490 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Magasság | 1480 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Súly | 13.4 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Munkamagasság | 2450 mm |
| Kinyúlás | 700 mm |
| Szabvány | EN 14183 |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
289.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?