Sz.: 760795 49
Mobil szerelőlépcső – MUNK 2 fix görgő, egyoldali kapaszkodó
3 fok, szé x mé 750 x 870 mm
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 760795 49
Mobil szerelőlépcső – MUNK 2 fix görgő, egyoldali kapaszkodó
3 fok, szé x mé 750 x 870 mm
3 fok, szé x mé 750 x 870 mm
Fokok száma dobogóval együtt [db]
270.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?270.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Nagy fokú biztonság a 600 mm magas, egyoldalas kapaszkodónak köszönhetően
- A 2 fix görgő révén mobil
- Hegesztett alumínium csőszerkezet
- Lépcsőfokok csúszásmentes bordás lemezből
- A felső fok mérete 550 x 300 mm
- Csúszásmentes műanyag talpakkal
- Alumínium bordás lemezből készült lépcsőfokokkal
- Különösen erős és stabil
15 év garancia
Made in Germany
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 225 mm |
| Létratípus | egyoldalas |
| Dobogószélesség | 550 mm |
| Dobogómélység | 300 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | bordázott alumínium |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Kerékkialakítás | 2 fix görgő |
| Kerékátmérő | 125 mm |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 3 db |
| Dobogómagasság | 600 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Mélység | 870 mm |
| Szélesség | 750 mm |
| Súly | 10 kg |
| Munkamagasság | 2600 mm |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- 237.8535
- 2024
- Cradle-to-gate
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,1 | |
| 30% | 4,3 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 3,7 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
270.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

