Sz.: 985203 49
Mobil szerelőlépcső – eurokraft pro acél rácsrostély lépcsőkkel
2 lépcsőfok, dobogómagasság 400 mm
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 985203 49
Mobil szerelőlépcső – eurokraft pro acél rácsrostély lépcsőkkel
2 lépcsőfok, dobogómagasság 400 mm
2 lépcsőfok, dobogómagasság 400 mm
Fokok száma dobogóval együtt [db]
265.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?265.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Mobil a két fix görgő révén, kerék-Ø 125 mm
- Hegesztett alumínium csőszerkezet
- Csúszásmentes műanyag talpak
- Felső lépcsőfok 550 x 300 mm
- Lépcsőfokok csúszásmentes, recézett acél rácsrostélyból
- Különösen erős és stabil
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Tulajdonság | mobil |
| Létratípus | egyoldalas |
| Dobogószélesség | 550 mm |
| Dobogómélység | 300 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | acél rácsrostély |
| Állványszín | ezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Kerékkialakítás | 2 fix görgő |
| Kerékátmérő | 125 mm |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 400 mm |
| Magasság | 400 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Szélesség | 690 mm |
| Súly | 8 kg |
| Munkamagasság | 2400 mm |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 3,5 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 3,5 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,1 | |
265.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
