Sz.: 111336 49
Munkaemelvény – eurokraft pro elemes rendszer
1. modul
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Dobogómagasság [mm]
Sz.: 111336 49
Munkaemelvény – eurokraft pro elemes rendszer
1. modul
1. modul
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Dobogómagasság [mm]
66.590,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?66.590,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Különösen erős, alumínium szerkezet hegesztett zártszelvény szárakkal
- Kényelmes, csúszásmentes bordázott lemez fokok. Szélesség x mélység 555 x 250 mm
- Biztos állás a csúszásmentes műanyag létratalpaknak köszönhetően
Az alapelem legfeljebb három elemmel, erős csavarkötésekkel egyedi lépcsőkké vagy emelvényekké bővíthető.
Kiegészítő elemek csak az alapelemmel együtt használhatók.
Egyszerű szerelés.
Kiegészítő elemek csak az alapelemmel együtt használhatók.
Egyszerű szerelés.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | elemes munkaemelvények |
|---|---|
| Fokok mélysége | 250 mm |
| Fokok szélessége | 555 mm |
| Létratípus | egyoldalas |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | bordázott lemez |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 1 db |
| Dobogómagasság | 400 mm |
| Magasság | 400 mm |
| Mélység | 330 mm |
| Szélesség | 606 mm |
| Súly | 4.5 kg |
| Munkamagasság | 2400 mm |
| Kivitel | modul 2. fok |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 3,8 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 3,4 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,2 | |
66.590,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?




