Sz.: 569355 49
STABILO mobil szerelőlépcső – KRAUSE 2 fix görgő, egyoldali kapaszkodó
3 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 569355 49
STABILO mobil szerelőlépcső – KRAUSE 2 fix görgő, egyoldali kapaszkodó
3 lépcsőfok
3 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
179.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?179.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiegészítő biztonság a kapaszkodónak köszönhetően
- Két beépített görgő és kapaszkodókengyel a biztonságos és kényelmes szállításért
- 520 x 305 mm-es felső állófelület a biztonságos állásért
Mozgatható és könnyű alumínium szerelőlépcső magas igényű ipari alkalmazásokra, csúszásmentes lépcsőfokokkal és kapaszkodókengyellel.
A rendkívül stabil és masszív alumíniumcső szerkezete révén a szerelőlépcső használható munkaemelvényként és fellépőként is a kifejezetten magas igényű felhasználási területeken. A biztonságos fel- és lemászást a különösen kényelmes, 240 mm-es fokmélység, valamint a fokok anyagaként használt csúszásmentes alumínium bordázott lemez biztosítja. A véletlen elmozgatás megakadályozásáról és a biztonságos állásról a csúszásmentes talpsapkák gondoskodnak. Vezetőképes talpsapkák és a szintkiegyenlítéshez állítható magasságú talplemezek tartozékként rendelhetők.
A rendkívül stabil és masszív alumíniumcső szerkezete révén a szerelőlépcső használható munkaemelvényként és fellépőként is a kifejezetten magas igényű felhasználási területeken. A biztonságos fel- és lemászást a különösen kényelmes, 240 mm-es fokmélység, valamint a fokok anyagaként használt csúszásmentes alumínium bordázott lemez biztosítja. A véletlen elmozgatás megakadályozásáról és a biztonságos állásról a csúszásmentes talpsapkák gondoskodnak. Vezetőképes talpsapkák és a szintkiegyenlítéshez állítható magasságú talplemezek tartozékként rendelhetők.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 240 mm |
| Fokok szélessége | 520 mm |
| Létratípus | egyoldalas |
| Dobogószélesség | 520 mm |
| Dobogómélység | 305 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumíniumlemez, bordázott |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szabvány | EN 14183 |
| Szállítás | részben szétszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 3 db |
| Dobogómagasság | 600 mm |
| Magasság | 1550 mm |
| Mélység | 880 mm |
| Szélesség | 720 mm |
| Súly | 8.5 kg |
| Munkamagasság | 2600 mm |
| Kinyúlás | 880 mm |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
179.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?










