Sz.: 840703 49
STABILO szerelőlépcső bordázott alumíniumlemez lépcsőfokok, egyoldalas
1 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 840703 49
STABILO szerelőlépcső bordázott alumíniumlemez lépcsőfokok, egyoldalas
1 lépcsőfok
1 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
45.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?45.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Stabil alumíniumból álló, hegesztett csőszerkezet
- Csúszásbiztos a csúszásgátló bordázott lemezből álló, mély lépcsőfokoknak köszönhetően
- Stabil állóhelyzet a nagy méretű állófelületnek köszönhetően
Biztonságos megoldás a magasban végzett ipari munkákhoz: a STABILO szerelőlépcső legfőbb előnye a különösen nagy teherbírású, mégis könnyű alumíniumcső-szerkezet.
A bordázott lemezből álló, mély lépcsőfokok és a nagy méretű állófelület gondoskodnak a stabil állóhelyzetről – még nedvesség vagy szennyeződések esetén is. A csúszásmentes talpvédő sapkák pedig megakadályozzák, hogy a lépcső megcsússzon a csúszós padlón.
A beépített wosatec QR-kódos címke megkönnyíti a munkaeszközök vizsgálati dokumentációjának digitalizálását.
A kiváló minőségű alumínium fellépőlétra ideális megoldás például műhelyekbe, termelési üzemekbe vagy építkezésekre.
A bordázott lemezből álló, mély lépcsőfokok és a nagy méretű állófelület gondoskodnak a stabil állóhelyzetről – még nedvesség vagy szennyeződések esetén is. A csúszásmentes talpvédő sapkák pedig megakadályozzák, hogy a lépcső megcsússzon a csúszós padlón.
A beépített wosatec QR-kódos címke megkönnyíti a munkaeszközök vizsgálati dokumentációjának digitalizálását.
A kiváló minőségű alumínium fellépőlétra ideális megoldás például műhelyekbe, termelési üzemekbe vagy építkezésekre.
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 240 mm |
| Fokok szélessége | 520 mm |
| Létratípus | egyoldalas |
| Dobogószélesség | 520 mm |
| Dobogómélység | 305 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumíniumlemez, bordázott |
| Állványszín | alumínium |
| Teherbírás | 150 kg |
| Munkamagasság | 2.2 m |
| Szabvány | EN 14183 |
| Fokok száma dobogóval együtt | 1 db |
| Dobogómagasság | 200 mm |
| Magasság | 0.2 m |
| Mélység | 590 mm |
| Szélesség | 590 mm |
| Súly | 2.2 kg |
| Kinyúlás | 360 mm |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosított anyagból
Ez a termék részben vagy egészben újrahasznosított anyagokból készült. Az újrahasznosított anyagból készült termékek olyan tárgyak vagy anyagok, amelyek újrafelhasznált vagy újrahasznosított nyersanyagokból készülnek (további információk a műszaki adatoknál találhatók). Az újrahasznosított anyagok használatának célja az erőforrások megőrzése és a hulladék mennyiségének csökkentése.
45.690,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





