Sz.: 453576 49
Szerelő fellépő, csúszásgátló, R13 – eurokraft pro felső lépcsőfok 550 x 300 mm
1 lépcsőfok, szé x mé 590 x 370 mm
Létratípus
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 453576 49
Szerelő fellépő, csúszásgátló, R13 – eurokraft pro felső lépcsőfok 550 x 300 mm
1 lépcsőfok, szé x mé 590 x 370 mm
1 lépcsőfok, szé x mé 590 x 370 mm
Létratípus
Fokok száma dobogóval együtt [db]
160.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?160.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Lépcsőfokok tanúsítvánnyal rendelkező R13-as kategóriájú csúszásmentességgel
- Hegesztett alumínium csőszerkezet
- Csúszásmentes műanyag talpak
- Felső lépcsőfok 550 x 300 mm
Nedves és olajos munkaterületeken való használatra. Csúszás okozta balesetek megelőzésére a munkahelyen. Az aktuális EN 14183 szabványnak megfelelően.
A tartozék görgőkészlet nem kompatibilis az egylépcsős szerelőlépcsőkkel.
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
10 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Dobogószélesség | 550 mm |
| Dobogómélység | 300 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Teherbírás | 150 kg |
| Kivitel | tanúsítvánnyal rendelkező R13-as kategóriájú csúszásmentesség |
| Szállítás | összeszerelve |
| Létratípus | kétoldalas |
| Fokok száma dobogóval együtt | 1 db |
| Dobogómagasság | 200 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Mélység | 370 mm |
| Szélesség | 590 mm |
| Súly | 3 kg |
| Munkamagasság | 2200 mm |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,3 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 4,5 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
160.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

