Sz.: 840713 49
TREPPO dupla összecsukható fellépő bordázott alumínium lépcsőfokok
mindkét oldalon 3 lépcső
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Sz.: 840713 49
TREPPO dupla összecsukható fellépő bordázott alumínium lépcsőfokok
mindkét oldalon 3 lépcső
mindkét oldalon 3 lépcső
Fokok száma dobogóval együtt [db]
83.490,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?83.490,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Nagy állófelület a kényelmesebb munkavégzés érdekében
- Mély és csúszásmentes lépcsőfokok a stabil tapadás érdekében
- Egy kézzel kezelhető, összecsukódás elleni zár a gyors felállítás és a stabil állóhelyzet érdekében
A stabilitás találkozása a felhasználóbarát kezeléssel: a TREPPO dupla összecsukható fellépő legfőbb előnye a különösen nagy, csúszásmentes állófelület és az extra mély lépcsőfokok, így gondoskodik a biztonságos használatról.
A összecsukódás elleni praktikus, többfunkciós zár egy kézzel is kezelhető, és gondoskodik a gyors és biztonságos használatról. Kompakt kialakításának köszönhetően a dupla fellépő helytakarékosan tárolható. A profilozott talpvédő sapkák védik az érzékeny padlókat, és különböző felületeken is stabil tapadást biztosítanak. A beépített wosatec QR-kóddal a munkaeszközök ellenőrzésének dokumentációja egyszerűen digitalizálható.
Az erős létra ideális professzionális használatra, például szerelési és karbantartási munkákhoz, valamint olyan területekre, mint a raktározás, a logisztika és a létesítménygazdálkodás.
A összecsukódás elleni praktikus, többfunkciós zár egy kézzel is kezelhető, és gondoskodik a gyors és biztonságos használatról. Kompakt kialakításának köszönhetően a dupla fellépő helytakarékosan tárolható. A profilozott talpvédő sapkák védik az érzékeny padlókat, és különböző felületeken is stabil tapadást biztosítanak. A beépített wosatec QR-kóddal a munkaeszközök ellenőrzésének dokumentációja egyszerűen digitalizálható.
Az erős létra ideális professzionális használatra, például szerelési és karbantartási munkákhoz, valamint olyan területekre, mint a raktározás, a logisztika és a létesítménygazdálkodás.
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 125 mm |
| Fokok szélessége | 420 mm |
| Mélység összecsukva | 250 mm |
| Létratípus | kétoldalas |
| Dobogószélesség | 420 mm |
| Dobogómélység | 250 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium, bordázott |
| Állványszín | alumínium |
| Mélység | 250 mm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szabvány | EN 14183 |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2x3 db |
| Dobogómagasság | 650 mm |
| Magasság | 2.65 m |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 4.7 kg |
| Kinyúlás | 720 mm |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosított anyagból
Ez a termék részben vagy egészben újrahasznosított anyagokból készült. Az újrahasznosított anyagból készült termékek olyan tárgyak vagy anyagok, amelyek újrafelhasznált vagy újrahasznosított nyersanyagokból készülnek (további információk a műszaki adatoknál találhatók). Az újrahasznosított anyagok használatának célja az erőforrások megőrzése és a hulladék mennyiségének csökkentése.
83.490,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?






