Sz.: 840714 49
TREPPY dupla összecsukható fellépő bordázott alumínium lépcsőfokok
mindkét oldalon 2 lépcső
Sz.: 840714 49
TREPPY dupla összecsukható fellépő bordázott alumínium lépcsőfokok
mindkét oldalon 2 lépcső
mindkét oldalon 2 lépcső
29.290,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?29.290,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Tisztaság a használat során, és könnyű karbantartás az eloxált száraknak köszönhetően
- Nagy állófelület a stabil állóhelyzet érdekében
- Könnyű és összecsukható – tároláshoz és szállításhoz ideális
Stabil, tiszta és jól átgondolt: a TREPPY dupla összecsukható fellépő a nagy méretű állófelületnek köszönhetően bármilyen feladathoz stabil alapot szolgáltat.
Az eloxált száraknak köszönhetően nem piszkolódik be a keze, és könnyen is tisztíthatók, ami higiéniailag érzékeny munkaterületekhez ideális. Az erős létra legfőbb előnyeit a tartós fémcsuklók, valamint az összecsukódás elleni beépített zár adja, amely fokozott stabilitást nyújt a használat során. A dupla fellépő emellett könnyen szállítható és helytakarékosan tárolható.
Ideális eszköz professzionális felhasználásra, pl. kisiparosoknak, raktárakba és irodákba.
Az eloxált száraknak köszönhetően nem piszkolódik be a keze, és könnyen is tisztíthatók, ami higiéniailag érzékeny munkaterületekhez ideális. Az erős létra legfőbb előnyeit a tartós fémcsuklók, valamint az összecsukódás elleni beépített zár adja, amely fokozott stabilitást nyújt a használat során. A dupla fellépő emellett könnyen szállítható és helytakarékosan tárolható.
Ideális eszköz professzionális felhasználásra, pl. kisiparosoknak, raktárakba és irodákba.
Műszaki adatok
| Terméktípus | szerelőlépcsők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 80 mm |
| Fokok szélessége | 350 mm |
| Mélység összecsukva | 200 mm |
| Létratípus | kétoldalas |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2x2 db |
| Dobogómagasság | 450 mm |
| Dobogószélesség | 350 mm |
| Dobogómélység | 200 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium, bordázott |
| Állványszín | ezüst eloxálással |
| Magasság | 2.45 m |
| Mélység | 200 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Súly | 1.95 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Kinyúlás | 500 mm |
| Szabvány | EN 14183 |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosított anyagból
Ez a termék részben vagy egészben újrahasznosított anyagokból készült. Az újrahasznosított anyagból készült termékek olyan tárgyak vagy anyagok, amelyek újrafelhasznált vagy újrahasznosított nyersanyagokból készülnek (további információk a műszaki adatoknál találhatók). Az újrahasznosított anyagok használatának célja az erőforrások megőrzése és a hulladék mennyiségének csökkentése.
29.290,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





