Kampány
Sz.: 755135 49
Kengyeles kerékpárparkoló – WSM 2502 modell, egyoldalas
szélesség 700 mm
Szín
Beállóhelyek száma [db]
Kampány
Sz.: 755135 49
Kengyeles kerékpárparkoló – WSM 2502 modell, egyoldalas
szélesség 700 mm
szélesség 700 mm
Szín
Beállóhelyek száma [db]
105.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Kampány
Üzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?105.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Biztonsági támasszal
- Megvédi a kerékpárt a nem szándékos feldöntéstől
- Lopás elleni védelem a beépített acél akasztószemek révén
- Horganyzott
A körcsőből készült, erős acélszerkezet gondoskodik a maximális ellenállásról és tartósságról. A kerékpárállvány soros és talajhoz történő rögzítésre is elő van készítve, és akár 55 mm széles gumikkal felszerelt mountain bike-okhoz is alkalmas.
A beépített biztonsági támasztó megvédi a kerékpárt a szándékos felborítástól, az erős, kerek acél fűzőlyuk pedig a lopásvédelemre is lehetőséget biztosít. Horganyzott felületének köszönhetően az állvány különösen időjárás- és korrózióálló.
A beépített biztonsági támasztó megvédi a kerékpárt a szándékos felborítástól, az erős, kerek acél fűzőlyuk pedig a lopásvédelemre is lehetőséget biztosít. Horganyzott felületének köszönhetően az állvány különösen időjárás- és korrózióálló.
Műszaki adatok
| Anyag | acél |
|---|---|
| Magasság | 845 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Kivitel | támaszkengyellel |
| Rögzítési mód | lecsavarozás vagy horgonykötés (puha talajban) |
| Keréktávolság | 350 mm |
| Kerékszélesség | 55 mm |
| Kerékbeállás | 1-oldalas |
| Talaj feletti magasság | 845 mm |
| Beállóhely mélysége | 1850 mm |
| Felület | horganyzott |
| Terméktípus | kerékpárállványok támaszkengyellel |
| Szállítás | szétszerelve |
| Szín | horganyzott |
| Beállóhelyek száma | 2 db |
| Szélesség | 700 mm |
| Súly | 14 kg |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
105.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Kampány
Üzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?







