Sz.: 113394 49
Kitámasztós tároló – WSM 2600 XBF modell, egyoldalas
2 férőhely
Beállóhelyek száma [db]
Sz.: 113394 49
Kitámasztós tároló – WSM 2600 XBF modell, egyoldalas
2 férőhely
2 férőhely
Beállóhelyek száma [db]
126.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?126.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Funkcionális kitámasztócsövek
- Lopásvédelem
- Az ADFC által minősített
- Magasabb igényekre szabott megjelenés
A kitámasztós tároló bármilyen típusú kerékpár biztonságos és kényelmes tárolására ideális, beleértve az 55 mm-es kerékszélességű mountain bike-okat is. A kerékpárok kényelmesen nekitámaszthatók a funkcionális támasztókonzoloknak, melyek a lopás ellen is hatékony védelmet nyújtanak.
A masszív, horganyzott felületű acélszerkezet hosszú élettartamot és optimális védelmet biztosít az időjárás viszontagságaival szemben. Ezenkívül a kerékpártároló a vizuális megjelenésre vonatkozó magas szintű követelményeknek is megfelel, és a Németországi Kerékpáros Szövetség (ADFC) szigorú minőségi kritériumai szerint tanúsított – ami egyértelmű jele a minőségnek a maximális biztonság és megbízhatóság tekintetében.
A masszív, horganyzott felületű acélszerkezet hosszú élettartamot és optimális védelmet biztosít az időjárás viszontagságaival szemben. Ezenkívül a kerékpártároló a vizuális megjelenésre vonatkozó magas szintű követelményeknek is megfelel, és a Németországi Kerékpáros Szövetség (ADFC) szigorú minőségi kritériumai szerint tanúsított – ami egyértelmű jele a minőségnek a maximális biztonság és megbízhatóság tekintetében.
Műszaki adatok
| Anyag | acél |
|---|---|
| Szín | horganyzott |
| Magasság | 800 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Kivitel | támaszkengyellel |
| Rögzítési mód | lecsavarozás vagy horgonykötés (puha talajban) |
| Keréktávolság | 350 mm |
| Kerékszélesség | 55 mm |
| Kerékbeállás | 1-oldalas |
| Talaj feletti magasság | 800 mm |
| Beállóhely mélysége | 1850 mm |
| Felület | horganyzott |
| Terméktípus | kerékpárállványok támaszkengyellel |
| Szállítás | szétszerelve |
| Beállóhelyek száma | 2 db |
| Szélesség | 1000 mm |
| Súly | 19 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
126.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?






