Sz.: 120517 49
Fiókos konténer görgőkkel – mauser ma x mé 570 x 600 mm, 3 fiók
világosszürke / világosszürke / világosszürke
Váz színe
Sz.: 120517 49
Fiókos konténer görgőkkel – mauser ma x mé 570 x 600 mm, 3 fiók
világosszürke / világosszürke / világosszürke

világosszürke / világosszürke / világosszürke
Váz színe
257.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 3 hónap
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?257.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
Klasszikus vagy színes. Csúcsminőség! Alapkivitelben a kiváló minőségű fiókvezetők önbehúzóval és csapódásgátlóval vannak felszerelve. Szintén az alapkivitel része: a hangtompító hatású csúszásmentes fiókalj a kihúzható írószertartós rekeszes tálcában. Stabil, hegesztett acélváz kiváló minőségű beégetett festéssel. Görgős. Fiókok zárt aljjal. Kettős kihúzás elleni fiókreteszelés. Központi reteszelés forgóhengeres zárral, cserélhető betéttel, 2 kulccsal.
10 mm-es acél fedőlap. 3 fiók és 1 írószertartó fiók golyóscsapágyazott teleszkópos vezetőkön, részben kihúzható.
10 mm-es acél fedőlap. 3 fiók és 1 írószertartó fiók golyóscsapágyazott teleszkópos vezetőkön, részben kihúzható.
Igény esetén egyforma zárak.
Szállítás összeszerelve történik.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Magasság | 570 mm |
|---|---|
| Szélesség | 417 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Írószertartó fiók | igen |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókkihúzhatóság | 75% |
| Fiókok belső mérete | 130 x 330 x 485 mm |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | acél, beégetett festéssel |
| Váz vastagsága | 0.75 mm |
| Fiókok anyaga | acéllemez |
| Fiók teherbírása | 25 kg |
| Fiókok száma/mérete | 3 db ma x szé x mé 130 x 330 x 485 mm |
| Fiókvezetés | golyóscsapágyazott teleszkópos síneken |
| Tulajdonság | kihúzás elleni fiókreteszelés zárható |
| Kerékkialakítás | 4 görgő, ebből kettő rögzíthető |
| Kerékátmérő | 35 mm |
| Lapvastagság | 10 mm |
| Lap típusa | acél |
| Kivitel | 3 tárolófiók, 1 írószertartó fiók |
| Zárási mód | forgóhengeres biztonsági zár |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 42.637 kg |
| Váz színe | világosszürke RAL 7035 |
| Fiókok színe | világosszürke RAL 7035 |
| Lap színe | világosszürke RAL 7035 |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,4 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 1,0 | |
| 5% | 4,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
257.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 3 hónap
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?