Sz.: 748512 49
Görgős konténer THEA írószertartó fiók, tárolófiók, függőmappatartó
piszkosfehér
Váz színe
Sz.: 748512 49
Görgős konténer THEA írószertartó fiók, tárolófiók, függőmappatartó
piszkosfehér
piszkosfehér
Váz színe
274.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?274.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
Alacsony károsanyag-kibocsátású gyártás – ezért megkapta a „Der blaue Engel'' (A kék angyal) minősítő védjegyet.
Központi zárral és kihúzás elleni védelemmel. Eszköztartók és acélfiókok golyós sínekkel, 75%-ig kihúzhatók.
Teljesen kihúzható teleszkópos függőmappa-tartó (105%).
Központi zárral és kihúzás elleni védelemmel. Eszköztartók és acélfiókok golyós sínekkel, 75%-ig kihúzhatók.
Teljesen kihúzható teleszkópos függőmappa-tartó (105%).
Anyagvastagság
19 mm-es oldal- és előlapok.
Asztallap és polcok 25 mm.
19 mm-es oldal- és előlapok.
Asztallap és polcok 25 mm.
Szállítás összeszerelve történik.
Hozzáértő szaktanácsadás
Tervezési szolgáltatás
Műszaki adatok
| Sorozat | THEA |
|---|---|
| Magasság | 520 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Írószertartó fiók | igen |
| Függőmappa-tartó fiókok száma | 1 db |
| Függő irattartó kihúzhatósága | 105% |
| Fiókok száma | 1 db |
| Fiókkihúzhatóság | 75% |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | forgácslap, melamingyanta bevonattal |
| Váz vastagsága | 19 mm |
| Fiókok anyaga | fém |
| Fiókvezetés | golyóscsapágyazott vezetés |
| Tulajdonság | kihúzás elleni fiókreteszelés zárható |
| Zárási mód | központi zár |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 42.3 kg |
| Váz színe | piszkosfehér |
| Fiókok színe | piszkosfehér |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
KÉK ANGYAL tanúsítvánnyal
KÉK ANGYAL – ökocímke
A „Kék Angyal'' környezetvédelmi címkét Németországban ítélik oda. A Kék Angyal jelölést elnyerő termékek és szolgáltatások a meghatározott környezetvédelmi kritériumok teljesítésével hozzájárulnak a környezetre és az egészségre gyakorolt negatív hatások csökkentéséhez. A címkét független szakértők ítélik oda, akik többek között a termék vagy szolgáltatás teljes életciklusát és hulladékkezelési láncát is figyelembe veszik.
A „Kék Angyal'' környezetvédelmi címkét Németországban ítélik oda. A Kék Angyal jelölést elnyerő termékek és szolgáltatások a meghatározott környezetvédelmi kritériumok teljesítésével hozzájárulnak a környezetre és az egészségre gyakorolt negatív hatások csökkentéséhez. A címkét független szakértők ítélik oda, akik többek között a termék vagy szolgáltatás teljes életciklusát és hulladékkezelési láncát is figyelembe veszik.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 5,4 | |
| 30% | 3,6 | |
| 25% | 3,9 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 3,5 | |
| Összesített mutató | 4,6 | |
274.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


