Sz.: 115640 49
Note™ görgős konténer, 3 univerzális fiókkal – BISLEY ma x szé x mé 502 x 420 x 565 mm, fogóléccel és felső résszel
fekete
Váz színe
Sz.: 115640 49
Note™ görgős konténer, 3 univerzális fiókkal – BISLEY ma x szé x mé 502 x 420 x 565 mm, fogóléccel és felső résszel
fekete
fekete
Váz színe
140.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?140.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Felső rész 7 mm
- 150 mm magas, 80%-ig kihúzható univerzális fiókok
A görgős konténereket lineáris kialakítás jellemzi. A görgős konténer 4 láthatatlan beálló görgővel mozgatható. Minden fiók zárt oldalakkal és aljzatlemezzel rendelkezik. Igény esetén opcionális eszköztartó rendelhető feláras tartozékként. A kihúzás elleni fiókreteszelés megakadályozza, hogy több fiókot egyszerre nyissanak ki. A központi zár a felső fiókban található.
Szállítás összeszerelve történik.
5 év garancia
Műszaki adatok
| Magasság | 502 mm |
|---|---|
| Szélesség | 420 mm |
| Mélység | 565 mm |
| Írószertartó fiók | nem |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókkihúzhatóság | 80% |
| Fiókok belső mérete | 80 x 330 x 485 mm |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | acéllemez, porszórásos bevonattal |
| Váz vastagsága | 0.70 mm |
| Fiókok anyaga | acél |
| Fiók teherbírása | 14 kg |
| Fiókvezetés | golyóscsapágyazott vezetés |
| Tulajdonság | zárható kihúzás elleni fiókreteszelés |
| Kerékkialakítás | 4 görgő |
| Kerékátmérő | 30 mm |
| Kivitel | 3 tárolófiók |
| Zárási mód | központi zárás |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 22.21 kg |
| Váz színe | fekete |
| Fiókok színe | fekete |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 1,0 | |
| 30% | 4,2 | |
| 25% | 2,2 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,1 | |
140.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



