Sz.: 180331 49
PFA mobil asztal melletti szekrény – BISLEY 3 univerzális fiók
fekete
Váz színe
Sz.: 180331 49
PFA mobil asztal melletti szekrény – BISLEY 3 univerzális fiók
fekete
fekete
Váz színe
84.865,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?84.865,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- 75%-ban kihúzható
- Fiókok golyóscsapágyazott síneken
- Minőség kedvező árakon
- Zárható
A PFA mobil asztal melletti szekrény belépőszintű modell az irodai mindennapokra.
3 univerzális fiók, amelyek golyóscsapágyazott síneken mozognak, és 75%-ban kihúzhatók. A fiókok DIN A4 méretű iratoknak biztosítanak helyet. A középső fiókban lévő központi zár, amely ezt és a felső fiókot zárja, a biztonságról gondoskodik. A fiókelőlapon lévő műanyag fogantyúk címkével láthatók el.
3 univerzális fiók, amelyek golyóscsapágyazott síneken mozognak, és 75%-ban kihúzhatók. A fiókok DIN A4 méretű iratoknak biztosítanak helyet. A középső fiókban lévő központi zár, amely ezt és a felső fiókot zárja, a biztonságról gondoskodik. A fiókelőlapon lévő műanyag fogantyúk címkével láthatók el.
Szállítás összeszerelve történik.
Műszaki adatok
| Magasság | 528 mm |
|---|---|
| Szélesség | 413 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Írószertartó fiók | nem |
| Függő irattartó kihúzhatósága | 80% |
| Függő irattartó belső méretei ma x szé x mé | 255 x 330 x 372 mm |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókkihúzhatóság | 75% |
| Fiókok belső mérete | 127 x 330 x 376 mm |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | acéllemez, porszórásos bevonattal |
| Váz vastagsága | 0.70 mm |
| Fiókok anyaga | acél |
| Fiók teherbírása | 15 kg |
| Fiókvezetés | golyóscsapágyazott vezetés |
| Tulajdonság | zárható |
| Kerékkialakítás | 4 görgő |
| Kerékátmérő | 30 mm |
| Zárási mód | központi zárás |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 11.961 kg |
| Váz színe | fekete |
| Fiókok színe | fekete |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 1,0 | |
| 30% | 3,8 | |
| 25% | 3,2 | |
| 10% | 2,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,1 | |
84.865,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

