Sz.: 583109 49
Emelőlapos kocsi, 4 oldalfal h x szé x ma 1390 x 800 x 1015 mm
teherbírás 500 kg
Sz.: 583109 49
Emelőlapos kocsi, 4 oldalfal h x szé x ma 1390 x 800 x 1015 mm
teherbírás 500 kg
teherbírás 500 kg
162.639,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?162.639,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- EasySTOP központi fék
- Lábvédő
- Az oldalfalak biztosítják a szállítandó árut
Külső méretek szé x mé x ma 1390 x 800 x 1015 mm. Rakfelület szé x mé 1200 x 750 mm. Rakodási magasság 295 mm. A homlok- és hosszanti fal magassága 515 mm (a rakfelület felső élétől).
Huzalrács homlok- és hosszanti fal , 50 x 50 mm. MDF-lap rakfelületek, bükk-dekor felület. Porszórt bevonattal enciánkék RAL 5010 színben.
Hőre lágyuló gumiból készült kerekek műanyag felnin precíciós bordás golyóscsapággyal, szürke, nem hagy nyomot, Ø 200 mm, 2 beálló görgő EasySTOP központi fékkel és 2 fix görgő, beálló görgők lábvédővel.
Teherbírás 500 kg.
Huzalrács homlok- és hosszanti fal , 50 x 50 mm. MDF-lap rakfelületek, bükk-dekor felület. Porszórt bevonattal enciánkék RAL 5010 színben.
Hőre lágyuló gumiból készült kerekek műanyag felnin precíciós bordás golyóscsapággyal, szürke, nem hagy nyomot, Ø 200 mm, 2 beálló görgő EasySTOP központi fékkel és 2 fix görgő, beálló görgők lábvédővel.
Teherbírás 500 kg.
Műszaki adatok
| Teherbírás | 500 kg |
|---|---|
| Hossz | 1390 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Magasság | 1015 mm |
| Belső hossz | 1200 mm |
| Belső szélesség | 750 mm |
| Belső magasság | 515 mm |
| Oldalfalak anyaga | acél |
| Felület | porszórásos bevonattal |
| Szín | enciánkék RAL 5010 bükk-dekor |
| Kerékkivitel | hőre lágyuló gumi |
| Kerékkialakítás | 2 beálló görgő, 2 fix görgő |
| Kerékátmérő | 200 mm |
| Kerékcsapágyazások | precíziós bordás golyóscsapágy |
| Terméktípus | platós kocsik |
| Szállítás | részben szétszerelve |
| Súly | 53 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
162.639,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


