Sz.: 181707 49
Acél lezáróoszlop – Moravia lebetonozható, Ø 60 mm
tűzihorganyzott
Felület
Oszlopszín
Oszlopkivitel
Sz.: 181707 49
Acél lezáróoszlop – Moravia lebetonozható, Ø 60 mm
tűzihorganyzott
tűzihorganyzott
Felület
Oszlopszín
Oszlopkivitel
89.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?89.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Korrózióálló
- A közlekedési területek igény szerinti lezárásához
- A DIN EN 1461, EN 1090-2 és ISO/TR 15608 szabványoknak megfelelően gyártott
- Made in Germany
Utcákra és terekre, amelyek csak átmenetileg nyitnak meg a forgalom számára, és igény szerint lezárásra kerülnek:
Gyalogos területek, piacterek, parkolók, garázsbejárók stb. Tűzoltóság által javasolt DIN 14090 szerinti felületekhez és behajtókhoz.
Kivehető háromszögkulcsos zárral:
Igény esetén az oszlop DIN 3223 szerinti tűzcsapkulccsal másodpercek alatt eltávolítható (lásd a feláras tartozékoknál).
Az oszlopok kivétele után nincs botlásveszély: az utcafelülettel egyező magasságú talphüvelyen csak egy kis nyílás található.
Lebetonozható, talphüvellyel (330 mm).
Gyalogos területek, piacterek, parkolók, garázsbejárók stb. Tűzoltóság által javasolt DIN 14090 szerinti felületekhez és behajtókhoz.
Kivehető háromszögkulcsos zárral:
Igény esetén az oszlop DIN 3223 szerinti tűzcsapkulccsal másodpercek alatt eltávolítható (lásd a feláras tartozékoknál).
Az oszlopok kivétele után nincs botlásveszély: az utcafelülettel egyező magasságú talphüvelyen csak egy kis nyílás található.
Lebetonozható, talphüvellyel (330 mm).
Műszaki adatok
| Magasság | 1330 mm |
|---|---|
| Talaj feletti magasság | 1000 mm |
| Oszlopméret | 60 mm |
| Anyag | acél |
| Szerkezet | kivehető |
| Rögzítési mód | lebetonozható |
| Rögzítés | talphüvellyel |
| Felhasználás helye | bel- és kültér |
| Fej kivitele | félgömb fej |
| Mélység a talaj alatt | 330 mm |
| Zártszelvény formája | kerek |
| Zárási mód | háromszögkulcsos zár |
| Terméktípus | terelő-/lezáróoszlopok acélból |
| Szállítás | összeszerelve |
| Felület | tűzihorganyzott |
| Oszlopszín | tűzihorganyzott |
| Oszlopkivitel | függesztőszem nélkül |
| Súly | 7.2 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
89.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





