Húsvét
Sz.: 731838 49
Lezáróoszlop zártszelvényből – Moravia lecsavarozható
háromszögkulcsos zár
Zárási mód
Húsvét
Sz.: 731838 49
Lezáróoszlop zártszelvényből – Moravia lecsavarozható
háromszögkulcsos zár

háromszögkulcsos zár
Zárási mód
115.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?115.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Csavarral rögzíthető
- Acél négyszög profilból
- Dönthető
- Piros/fehér jelölőfestéssel
- Opcionálisan háromszögkulcsos zárral vagy hengerzárral rendelhető
A négyszögletes acélprofilból készült, zárható billenőoszlop alkalmas bármilyen közlekedési útvonal pl. parkolók, lezárt vagy tűzoltási felvonulási területek elhatárolására. A lezárás feloldása után a billenőoszlop a menetiránynak megfelelően laposan a talajra helyezhető, és az alacsony, 78 mm-es áthajtási magasságnak köszönhetően könnyen át lehet hajtani rajta.
Az oszlopok háromszögkulcsos zárral vagy hengerzárral is rendelhetők.
Minden egyes alkatrész tűzihorganyzott és korrózióálló. A feltűnő piros-fehér festésnek köszönhetően az oszlop jól látható, és erőteljes jelzőhatással bír.
Méretek:
Talaj feletti magasság 1000 mm
Oszlop-keresztmetszet, 70 x 70 mm
Áthajtási magasság 78 mm
Az oszlopok háromszögkulcsos zárral vagy hengerzárral is rendelhetők.
Minden egyes alkatrész tűzihorganyzott és korrózióálló. A feltűnő piros-fehér festésnek köszönhetően az oszlop jól látható, és erőteljes jelzőhatással bír.
Méretek:
Talaj feletti magasság 1000 mm
Oszlop-keresztmetszet, 70 x 70 mm
Áthajtási magasság 78 mm
Műszaki adatok
| Magasság | 1000 mm |
|---|---|
| Talaj feletti magasság | 1000 mm |
| Oszlopméret | 70 x 70 mm |
| Anyag | acél |
| Felület | tűzi horganyzott és festett |
| Oszlopszín | piros fehér |
| Szerkezet | összecsukható |
| Rögzítési mód | lecsavarozható |
| Rögzítés | talplemezzel |
| Felhasználás helye | bel- és kültér |
| Talplemezméretek | 140 x 160 mm |
| Talplemez alakja | szögletes |
| Fej kivitele | lapos fej |
| Magasság lehajtva | 78 mm |
| Zártszelvény formája | szögletes |
| Terméktípus | terelő-/lezáróoszlopok acélból |
| Szállítás | összeszerelve |
| Zárási mód | háromszögkulcsos zár |
| Súly | 8.9 kg |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,1 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 2,5 | |
| 5% | 4,4 | |
| Összesített mutató | 3,2 | |
115.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?