Sz.: 493062 49
Nagy teherbírású munkapad – RAU asztallap vastagsága 50 mm
szé x mé 1250 x 700 mm
Lapszélesség [mm]
Lapmélység [mm]
Sz.: 493062 49
Nagy teherbírású munkapad – RAU asztallap vastagsága 50 mm
szé x mé 1250 x 700 mm

szé x mé 1250 x 700 mm
Lapszélesség [mm]
Lapmélység [mm]
300.879,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 18-21 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?300.879,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Rendkívül nagyfokú felületi teherbírás
- Tömörbükk munkalappal – a munkalapok klasszikusa
- Szállítás összeszerelve történik – azonnal használható!
Lábak porszórt bevonatú profilacélcsőből (80 x 80 x 3 mm) talplemezzel (120 x 120 x 5 mm) és padlóhoz való csavarozási lehetőséggel. Mélységi merevítés (felül és alul). Keresztmerevítők fent (elöl és hátul), valamint lent (elöl és hátul) profilacélcsőből (45 x 45 x 2 mm). Váz világosszürke RAL 7035 színben. Munkalap: bükkfa fedőlap ékfogazású ragasztással. Elülső perem sugárral, többi perem lekerekítve. Felületvédelem környezetbarát lenmagolajas festékkel.
Műszaki adatok
| Terméktípus | nagy teherbírású munkapadok |
|---|---|
| Lap típusa | tömör bükkfa |
| Statikus felületi teherbírás | 2500 kg |
| Magasság | 850 mm |
| Állványszín | világosszürke RAL 7035 |
| Fiókok száma | 0 db |
| Lapvastagság | 50 mm |
| Vázkivitel | zártszelvény cső, 80 x 80 x 3 mm |
| Váz színe | világosszürke RAL 7035 |
| Állvány anyaga | acél |
| Magasságállítás módja | magasságállítás nélkül |
| Szállítás | összeszerelve |
| Lapszélesség | 1250 mm |
| Lapmélység | 700 mm |
| Súly | 81.3 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 3,8 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 2,4 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,2 | |
300.879,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 18-21 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?