Sz.: 569394 49
Big Bag raklap – ratioform h x szé 1200 x 1200 mm
teherbírás 1500 kg
teherbírás 1500 kg
141.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?141.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Big Bag zsákok (950 x 950 mm) hatékony tárolása és szállítása
- A rögzítőfejek nem képezik a szállítási terjedelem részét
- 4 db egymásra rakható, 2 db villás targoncával is kezelhető
- Csekély helyigény Big Bag nélküli tárolás és szállítás esetén
Alkalmas a következő méretű Big Bag zsákokhoz: szé 850 – 1000 mm x h 850 – 1000 mm, magasság akár 2300 mm-ig, a rögzítőfejes oszloptól függően (lásd a tartozékokat).
Igény esetén rugós állvány is rendelhető. Az interneten is találhat hozzá illő Big Bag.
A rögzítőfejek nem képezik a szállítási terjedelem részét. 3 méretben rendelhető.
Műszaki adatok
| Anyag | polipropilén |
|---|---|
| Hossz | 1200 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Magasság | 31 mm |
| Szín | fekete narancssárga |
| Statikus teherbírás | 1500 kg |
| Súly | 50 kg |
| Aláfogási magasság | 100 mm |
| Aláfogási szélesség a keskeny oldalon | 640 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 640 mm |
| Hőmérsékletállóság | –10 °C-tol +40 °C-ig |
| Terméktípus | Big Bag raklap |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
141.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?




