Sz.: 523231 49
Műanyag display raklap – ratioform h x szé 800 x 600 mm, statikus teherbírás 2500 kg
cs. e. 10 db
Sz.: 523231 49
Műanyag display raklap – ratioform h x szé 800 x 600 mm, statikus teherbírás 2500 kg
cs. e. 10 db
cs. e. 10 db
10 darabos csomagban csak
84.890,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
8.489,- Ft
/ darab
Ön 10 darabot kap
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?10 darabos csomagban csak
84.890,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- Költséghatékony exportraklap
- Nem mosható, ellenálló a rovarokkal, a baktériumokkal és a gombákkal szemben
- Kiegészítő ISPM-kezelés nem szükséges
- Csekély önsúly – ideális megoldás légi szállításhoz és beltéri használatra
- Helytakarékosan egymásra és egymásba rakható
Műszaki adatok
| Anyag | újrahasznosított műanyag poliolefin |
|---|---|
| Hossz | 800 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Szín | fekete |
| Statikus teherbírás | 2500 kg |
| Dinamikus teherbírás | 1000 kg |
| Kivitel | 6 talp |
| Súly | 40 kg |
| Aláfogási lehetőség | 2-oldalas |
| Aláfogási magasság | 95 mm |
| Aláfogási szélesség a keskeny oldalon | 229 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 590 mm |
| Hőmérsékletállóság | 0 °C-tól +60 °C-ig |
| Súly darabonként | 4 kg |
| Terméktípus | raklapok újrahasznosított műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosítható
Az újrahasznosítható termékek olyan termékek, amelyeknek életciklusuk végén minden alkotóeleme külön-külön újrahasznosítható az erre szolgáló újrahasznosító létesítményekben. Ez azt jelenti, hogy az egyes összetevők olyan anyagokból készülnek, amelyeket az újrahasznosítási folyamat során ki lehet nyerni, majd új termékeket lehet előállítani belőlük. Az újrahasznosítható termékek hozzájárulnak a hulladék által okozott környezetterhelés csökkentéséhez és az erőforrások megőrzéséhez.
Újrahasznosított anyagból
Ez a termék részben vagy egészben újrahasznosított anyagokból készült. Az újrahasznosított anyagból készült termékek olyan tárgyak vagy anyagok, amelyek újrafelhasznált vagy újrahasznosított nyersanyagokból készülnek (további információk a műszaki adatoknál találhatók). Az újrahasznosított anyagok használatának célja az erőforrások megőrzése és a hulladék mennyiségének csökkentése.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 4,6 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,9 | |
10 darabos csomagban csak
84.890,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
8.489,- Ft
/ darab
Ön 10 darabot kap
Szállítási idő: > 72 órán belül
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?








