Sz.: 677155 49
Nagy teherbírású szekrény műhelyekbe – C+P szélesség 930 mm
mélység 400 mm, rubinvörös ajtó
Mélység [mm]
Ajtószín
Sz.: 677155 49
Nagy teherbírású szekrény műhelyekbe – C+P szélesség 930 mm
mélység 400 mm, rubinvörös ajtó
mélység 400 mm, rubinvörös ajtó
5 év garancia
Bevizsgált biztonság
Ebben az esetben egy tanúsító jelről van szó. A GS (Geprüfte Sicherheit) jelentése „bevizsgált biztonság''.
Ebben az esetben egy tanúsító jelről van szó. A GS (Geprüfte Sicherheit) jelentése „bevizsgált biztonság''.
Mélység [mm]
Ajtószín
294.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
294.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
294.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
- Nagy teherbírás horganyzott polconként: 110 kg
- Szabványos szélesség műhelyekben, raktárakban és gyárakban történő univerzális alkalmazáshoz
- Ház teherbírása 700 kg
- Ajtónyitási szög kb. 180°
- Szabadalmaztatott, felhasználóbarát Ergo-Lock 4.0 fogantyúzár, 2 kulccsal együtt
- Horganyzott polcok, magasságuk 15 mm-enként állítható
Különösen stabil és terhelhető műhelyszekrények mindennapos nagy, ipari igénybevételre. Hegesztett, porszórt acéllemezből készült szerkezet. Világosszürke RAL 7035 színű váz. A horganyzott polcok ellenállóak a mechanikai behatásokkal szemben, és 110 kg-ig terhelhetők. 15 mm-es lépésekben állíthatók, ami optimális rugalmasságot biztosít. A szekrény mezőterhelése 700 kg. Szekrénymagasság 1950 mm (belső magasság 1840 mm).
Ergo-Lock 4.0 fogantyúzár:
Fokozott üzembiztosság, kopásállóság és megjelenés a fekete színű, 2 kulccsal ellátott fogantyúzárnak (3 ponton záródó zár) köszönhetően – az ajtó bezárásához egyszerűen nyomja be a fogantyúzárat.
Ergo-Lock 4.0 fogantyúzár:
Fokozott üzembiztosság, kopásállóság és megjelenés a fekete színű, 2 kulccsal ellátott fogantyúzárnak (3 ponton záródó zár) köszönhetően – az ajtó bezárásához egyszerűen nyomja be a fogantyúzárat.
Több mint 150 színkombináció elérhető felár nélkül!
Műszaki adatok
| Magasság | 1950 mm |
|---|---|
| Szélesség | 930 mm |
| Ajtótípus | szárnyas ajtó |
| Váz színe | világosszürke RAL 7035 |
| Polcok száma | 4 db |
| Polcok teherbírása | 110 kg |
| Polcok magasságállítási osztása | 15 mm |
| Zárási mód | hengerzár |
| Zár | 3 pontos |
| Polc anyaga | acél, horganyzott |
| Ház anyaga | acél |
| Ajtó anyaga | acél |
| Felület | beégetett festéssel |
| Belső magasság | 1840 mm |
| Belső szélesség | 928 mm |
| Ajtók nyílásszöge | 180 ° |
| Lábazatmagasság | 100 mm |
| Ház teherbírása | 700 kg |
| Szerkezet | hegesztett |
| Terméktípus | nagy teherbírású, szárnyasajtós szekrények |
| Szállítás | összeszerelve |
| Mélység | 400 mm |
| Ajtószín | rubinvörös RAL 3003 |
| Belső mélység | 353 mm |
| Súly | 61.14 kg |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 40
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
256,25kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 41% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 2,5% |
| LCA gyártási szakasz | 47,2% |
| LCA – Szállítás | 9,3% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,9/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,4 | |
| 30% | 4,1 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 2,0 | |
| 5% | 3,9 |


