Húsvét
Sz.: 867003 49
Konzolos állvány kétoldalas, tűzihorganyzott
ma x szé x mé 4550 x 4500 x (2 x 750) mm
Húsvét
Sz.: 867003 49
Konzolos állvány kétoldalas, tűzihorganyzott
ma x szé x mé 4550 x 4500 x (2 x 750) mm

ma x szé x mé 4550 x 4500 x (2 x 750) mm
Új
4.297.000,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-10 hét
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?4.297.000,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- A tűzihorganyzott felületnek köszönhetően kültérre telepíthető
- Nagyon stabil IPE-profilokból készült keresztgerendák
- Nagyméretű, hosszú és nehéz tárolt árukhoz
- Kezelése anyagmozgató járművel lehetséges
- A konzol teherbírása: 750 kg
Megbízható tárolás kültéren – az időjárásálló, kétoldalas konzolos állványokkal. A tűzihorganyzott felület révén a robusztus polcok kültérre telepíthetők, így a hosszú, terjedelmes és nehéz áruk a szabadban is tárolhatók. Ez leegyszerűsíti az üzemben zajló tárolási folyamatokat.
Az IPE-profilokból készült keresztgerendák nagyon stabilak, és a konzolok teherbírása egyenként 750 kg. A nagyméretű áruk, például csövek, lemezek és gerendák betárolásának és szállításának megkönnyítése érdekében a konzolos állványrendszer anyagmozgató járművel működtethető.
A konzolos állványrendszert a következők szerint méretezik: DIN EN 1991-1-3 szerinti hóterhelés, DIN EN 1991-1-4 szerinti szélterhelés, DIN EN 1993-1-1 szerinti acélszerkezet-tervezés és DIN EN 1090 szerinti acélszerkezet-kivitelezés. Az EN 15635 szabvány szerinti éves ellenőrzést szakképzett ellenőrnek kell elvégeznie.
Az IPE-profilokból készült keresztgerendák nagyon stabilak, és a konzolok teherbírása egyenként 750 kg. A nagyméretű áruk, például csövek, lemezek és gerendák betárolásának és szállításának megkönnyítése érdekében a konzolos állványrendszer anyagmozgató járművel működtethető.
A konzolos állványrendszert a következők szerint méretezik: DIN EN 1991-1-3 szerinti hóterhelés, DIN EN 1991-1-4 szerinti szélterhelés, DIN EN 1993-1-1 szerinti acélszerkezet-tervezés és DIN EN 1090 szerinti acélszerkezet-kivitelezés. Az EN 15635 szabvány szerinti éves ellenőrzést szakképzett ellenőrnek kell elvégeznie.
Műszaki adatok
| Állványtípus | komplett állvány |
|---|---|
| Magasság | 4550 mm |
| Oszloptávolság | 1500 mm |
| Konzolhossz | 750 mm |
| Állványhossz | 4500 mm |
| Hasznos mélység | 2x750 mm |
| Oszlopprofil mélysége | 240 mm |
| Konzol teherbírása | 750 kg |
| Teherbírás | 24000 kg |
| Tárolószintek száma talppal együtt | 7 db |
| Oszlopok száma | 4 db |
| Anyag | acél |
| Szín | tűzihorganyzott |
| Konzolos állvány típusa | kétoldalas |
| Terméktípus | komplett konzolos állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 1069 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,1 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
Új
4.297.000,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-10 hét
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?