Sz.: 257443 49
Berlin 1 öltözőszekrény paddal – Wolf 2 fülke
kékesszürke, szé 600 mm, elészerelt, bükk
Fülkék száma [db]
Váz színe
Ajtószín
Kivitel
Szélesség [mm]
Sz.: 257443 49
Berlin 1 öltözőszekrény paddal – Wolf 2 fülke
kékesszürke, szé 600 mm, elészerelt, bükk
kékesszürke, szé 600 mm, elészerelt, bükk
Fülkék száma [db]
Váz színe
Ajtószín
Kivitel
Szélesség [mm]
199.190,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 5-6 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?199.190,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Erős, merevített, hegesztett acéllemezből
- Lakattal (kengyelvastagság max. 6 – 8 mm) használható forgóreteszes zár
- Pad műanyag vagy bükkfa lécekkel
- Perforált lemezes ajtók a jó szellőzésért
- Címketartó kerettel a személyre szabáshoz
A paddal felszerelt Berlin 1 öltözőszekrény beégetett festésű, erős acélszerkezete révén jó választás. Tartós megoldást kínál a biztonságos tárolásra öltözők, műhelyek vagy vállalkozások számára. A letisztult dizájnt és a magas szintű funkcionalitást kombináló bútor minden professzionális berendezés nélkülözhetetlen eleme.
A robusztus acélszekrény különböző számú fülkékkel kapható. A kalaptartó polc, a ruhaakasztó rúd és a tolóhorgok különböző kombinációjából álló, variálható belső felszereltség rugalmas felhasználási lehetőségeket biztosít. A beépített forgóreteszes zár 6 – 8 mm vastagságú lakat használatát teszi lehetővé (a kiszállított csomagnak nem része).
Az öltözőszekrény perforált lemezes ajtókkal van felszerelve, amelyek lehetővé teszik a friss levegő folyamatos beáramlását. Ez a légcsere megakadályozza a dohos foltok és a penész kialakulását, és csökkenti a viselt textíliák kellemetlen szagát. A beépített címketartó keretekkel könnyedén személyre szabható.
Az öltözőszekrény opcionálisan könnyen tisztítható, műanyag lécekből készült, alászerelt paddal (WPC üreges profilok szürke színben, PVC burkolattal és csavarozott, fekete zárókupakokkal), vagy tömör bükkfa lécekből készült, elészerelt paddal is rendelhető. A tárolóhely és az ülőhely eme kombinációja révén nemcsak helyet takaríthat meg, hanem nagyobb kényelmet is biztosíthat.
A robusztus acélszekrény különböző számú fülkékkel kapható. A kalaptartó polc, a ruhaakasztó rúd és a tolóhorgok különböző kombinációjából álló, variálható belső felszereltség rugalmas felhasználási lehetőségeket biztosít. A beépített forgóreteszes zár 6 – 8 mm vastagságú lakat használatát teszi lehetővé (a kiszállított csomagnak nem része).
Az öltözőszekrény perforált lemezes ajtókkal van felszerelve, amelyek lehetővé teszik a friss levegő folyamatos beáramlását. Ez a légcsere megakadályozza a dohos foltok és a penész kialakulását, és csökkenti a viselt textíliák kellemetlen szagát. A beépített címketartó keretekkel könnyedén személyre szabható.
Az öltözőszekrény opcionálisan könnyen tisztítható, műanyag lécekből készült, alászerelt paddal (WPC üreges profilok szürke színben, PVC burkolattal és csavarozott, fekete zárókupakokkal), vagy tömör bükkfa lécekből készült, elészerelt paddal is rendelhető. A tárolóhely és az ülőhely eme kombinációja révén nemcsak helyet takaríthat meg, hanem nagyobb kényelmet is biztosíthat.
Igény esetén a padokhoz utólag felszerelhető cipőtartó rácsok, továbbá nedves helyiségekbe elektrolitikusan horganyzott kivitelű szekrények is rendelhetők.
Egyedi színek igény esetén csekély felár ellenében rendelhetők.
Egyedi színek igény esetén csekély felár ellenében rendelhetők.
3 év garancia
Tervezési szolgáltatás
Bevizsgált biztonság
Ez a termék egy teljes termékvizsgán megfelelt. A gyártó folyamatos ellenőrzés alatt áll.
Ez a termék egy teljes termékvizsgán megfelelt. A gyártó folyamatos ellenőrzés alatt áll.
Műszaki adatok
| Sorozat | BERLIN |
|---|---|
| Zárási mód | biztonsági forgóretesz lakathoz |
| Fülkemélység | 500 mm |
| Belső magasság | 250 / 1420 mm |
| Belső mélység | 475 mm |
| Ülésmélység | 300 mm |
| Állványszín | mélyfekete RAL 9005 |
| Lábmagasság | 150 mm |
| Anyag | acéllemez |
| Ajtótípus | perforált lemezes ajtó |
| Terméktípus | szekrények paddal |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fülkék száma | 2 db |
| Váz színe | kékesszürke RAL 7031 |
| Ajtószín | kékesszürke RAL 7031 |
| Kivitel | elészerelt ülőpaddal |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1850 mm |
| Mélység | 805 mm |
| Ülés anyaga | bükk |
| Belső kialakítás | 1 kalaptartó, 1 ruhaakasztó rúd 3 horoggal |
| Fülkemagasság | 1850 mm |
| Fülkeszélesség | 300 mm |
| Belső szélesség | 298 mm |
| Ülésmagasság | 415 mm |
| Súly | 51 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,5 | |
| 25% | 1,5 | |
| 10% | 2,8 | |
| 5% | 4,9 | |
| Összesített mutató | 3,4 | |
199.190,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 5-6 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?







