Sz.: 868841 49
Design fehértábla – eurokraft pro acél, fehér
szé x ma 3000 x 1200 mm
Szélesség [mm]
Sz.: 868841 49
Design fehértábla – eurokraft pro acél, fehér
szé x ma 3000 x 1200 mm
szé x ma 3000 x 1200 mm
Szélesség [mm]
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Tetszetős formatervezésű keret eloxált alumíniumból
- Extra erős, 16 mm vastag mag
- Élettartam-garancia az írhatóságra és a tökéletes száraz letörlésre.
- Mágneses, feliratozható és szárazon törölhető
- Rejtett rögzítéshez szükséges szerelési anyagokkal
- Eltolható és levehető, 30 cm széles polc
A design fehértábla kiváló minőségű, fehér zománcozott acélból készült, és egy különösen tartós, mágneses írófelületet kínál az intenzív mindennapi használathoz. Az Európában gyártott termék modern, eloxált alumínium dizájnprofiljával, szürke műanyag sarkaival, valamint egy extra stabil, 16 mm vastag maggal rendelkezik, amely további robusztusságot kölcsönöz a táblának.
A mellékelt rögzítőkészlettel a whiteboard rugalmasan, vízszintesen vagy függőlegesen a falra szerelhető, miközben a beépített 30 cm-es tartópolc elegendő helyet biztosít a filctollaknak és a feláras tartozékoknak.
A prémium zománcfelület rendkívül karc- és kopásálló, szárazon és nedvesen is letörölhető, és garantálja a szellemképesedés (ghosting) nélküli írást, így a dokumentumok, tervek és jegyzetek mindig tisztán láthatóak maradnak. A tartósan ragyogó fehér felületnek, valamint az írhatóságra és a tökéletes száraz letörölhetőségre vonatkozó élettartam garanciának köszönhetően a dizájn whiteboard egy kiváló minőségű, megbízható és tetszetős megoldás irodák, oktatási intézmények és professzionális munkakörnyezetek számára.
A mellékelt rögzítőkészlettel a whiteboard rugalmasan, vízszintesen vagy függőlegesen a falra szerelhető, miközben a beépített 30 cm-es tartópolc elegendő helyet biztosít a filctollaknak és a feláras tartozékoknak.
A prémium zománcfelület rendkívül karc- és kopásálló, szárazon és nedvesen is letörölhető, és garantálja a szellemképesedés (ghosting) nélküli írást, így a dokumentumok, tervek és jegyzetek mindig tisztán láthatóak maradnak. A tartósan ragyogó fehér felületnek, valamint az írhatóságra és a tökéletes száraz letörölhetőségre vonatkozó élettartam garanciának köszönhetően a dizájn whiteboard egy kiváló minőségű, megbízható és tetszetős megoldás irodák, oktatási intézmények és professzionális munkakörnyezetek számára.
Műszaki adatok
| Terméktípus | fehértáblák |
|---|---|
| Felület | zománcozott acél |
| Tulajdonság | feliratozható mágneses szárazon törölhető |
| Kialakítás | rakodótálca |
| Szállítási terjedelem | szerelési anyagok |
| Tábla színe | fehér |
| Tábla anyaga | acéllemez |
| Keretvastagság | 23 mm |
| Keretszín | alumíniumezüst |
| Keret anyaga | alumínium, eloxált |
| Szállítás | előszerelve, végleges összeszerelés egyénileg |
| Szélesség | 3000 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Súly | 33 kg |
Fenntarthatóság
FSC®-tanúsítvánnyal
FSC® – a felelősségteljes erdőgazdálkodás jele
Az FSC® a felelős és fenntartható erdőgazdálkodás független tanúsítási rendszere. Az FSC tanúsítvánnyal rendelkező termékeket olyan vállalatok állítják elő, amelyek vállalják, hogy gondoskodnak az erdők és a környezet védelméről, valamint tiszteletben tartják a munkavállalók, a közösségek és az őslakos népek jogait és igényeit.
Az FSC® a felelős és fenntartható erdőgazdálkodás független tanúsítási rendszere. Az FSC tanúsítvánnyal rendelkező termékeket olyan vállalatok állítják elő, amelyek vállalják, hogy gondoskodnak az erdők és a környezet védelméről, valamint tiszteletben tartják a munkavállalók, a közösségek és az őslakos népek jogait és igényeit.
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 6-7 hét
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?






